Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Багажник за покрива на Октавия


skitnik

Recommended Posts

Привет на вси4ки,

Някой да си е слагал релси за багажник на покрива на Октавия 1? Нека сподели за особености при монтажа им? А и откъде да се купят такива евентуално?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

 

Релси не съм слагал, но багажник сложих ... и много бързо го махнах. Взех го от ЕТ, т.е. оригинален. Проблема е че не карам бавно (да си го кажа карам бързо) и много ми свири. Иначе се монтира за 15мин и е доста стабилен. Ако не ме домързи може скоро да го снимам.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-изгодно можеш да си намериш багажник в Импас 56 .Намират се на бул.Черни връь в посока околовръсното от ляво.За фабиа е на половина цена от ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Багажникът, който се продава в ЕТ е всъщност изработен от THULE, или с други думи тва е най-доброто на пазара. Но наистина не са го измислили много добре и със скорост над 50-60 простио трябва да си пуснеш жолумето на мах, защото наистина свири този шум дразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с багажник на Neumann http://www.neumannr.cz/index_en.htm. Чехски са и имат релси за моделите на Шкода. В България се предлагат от Автобокс http://911.bg/a2/firm.asp?id=3783. Монтажът е лесен, с врътки, но наистина релсите свирят, особено ако са без кутията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за полезната информация. Аз си го представях че ще намеря релси като на комбито, само по къси, но.....

Още веднъж Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.