Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Тръгване от София за националната среща.


Recommended Posts

Колеги,

срещата и тръгването от София към Соколски манастир е в 9.00h на ОМВ на Ботевградско шосе. Бъдете точни и потвърдете присъствието си в тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да попитам има ли някой от софия който ще ходи без преспиване, без значение за събота или неделя и има едно място за мен в колата.

няма значение кога се тръва, с каква кола и тн.

не пуша, не тежа много, мога да мълча дълго.....абе ако трябва и хоро ако ще играя!! :mrgreen:

включвам се финансово в пътните разходи.

 

иска ми се и аз да дойда ама няма да ме огрее изглежда, за преспиване е късно, транспорт нямам(с 120 -ката не ми се ходи по ред причини), а пък ми се иска все пак да видя малко яки коли и да се видя с колегите от другите градове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да попитам има ли някой от софия който ще ходи без преспиване, без значение за събота или неделя и има едно място за мен в колата.

няма значение кога се тръва, с каква кола и тн.

не пуша, не тежа много, мога да мълча дълго.....абе ако трябва и хоро ако ще играя!! :mrgreen:

включвам се финансово в пътните разходи.

 

иска ми се и аз да дойда ама няма да ме огрее изглежда, за преспиване е късно, транспорт нямам(с 120 -ката не ми се ходи по ред причини), а пък ми се иска все пак да видя малко яки коли и да се видя с колегите от другите градове.

 

Абе човеко, как да не фана самолета и да се изкефа на хорото дет' ще го друснеш... Ама пусто - нема полети под хххх$, а и имам малко работа в началото/средата на май. Но пък може да направим някой излет по-натам, кат' си дойда. Място в колата за теб има винаги! А и имам едни Родопи и Триград като идея...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и имам едни Родопи и Триград като идея...

 

Много добра идея! В Триград съм ходил два пъти но бих отишъл пак. Супер е местенцето. А ждрелото ти скрива шайбата......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да попитам има ли някой от софия който ще ходи без преспиване, без значение за събота или неделя и има едно място за мен в колата.

няма значение кога се тръва, с каква кола и тн.

не пуша, не тежа много, мога да мълча дълго.....абе ако трябва и хоро ако ще играя!! :mrgreen:

включвам се финансово в пътните разходи.

 

иска ми се и аз да дойда ама няма да ме огрее изглежда, за преспиване е късно, транспорт нямам(с 120 -ката не ми се ходи по ред причини), а пък ми се иска все пак да видя малко яки коли и да се видя с колегите от другите градове.

 

НАСЕ, Аз съм твоя човек! Тамън щях да пускам тема да си търся компания :mrgreen:

 

Идеята ми е за събота, без преспиване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с Цанко ще пътувам.

благодаря на него, на ПРР и на the best of forman и 3мата ми предложиха да пътувам с тях.

благодаря колеги ще се видим в събота.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с счупен лакат на дясната ръка - свалиха ми гипса но не мога да ползвам ръката пълноценно . в събота брат ми е на изпит от 9 часа ... . ще тръгнем по- късно - около 11 часа . имаме свободна задна седалка ако има още пешаци ...

 

п.с. телефоните ми са следните

0885205132

0877460043

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пътувам също в събота но не съм сигурен дали ще стигна в 9 да доида за тръгването.

Ще пътувам с бусче и имам 3-4 свободни места, ако има желаещи без превоз да се обаждат. Връщам се на 1-ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще пътувам също в събота но не съм сигурен дали ще стигна в 9 да доида за тръгването.

Ще пътувам с бусче и имам 3-4 свободни места, ако има желаещи без превоз да се обаждат. Връщам се на 1-ви.

 

ако искаш да се разберем да караме заедно - нещо като втора вълна ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от СФ или Пловдив да тръгва около обед. Замислям най-късно да тръгна към 2h!

 

(по коя магистрала, път ще е най-удачно да се пътува до Габрово?)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от СФ или Пловдив да тръгва около обед. Замислям най-късно да тръгна към 2h!

 

(по коя магистрала, път ще е най-удачно да се пътува до Габрово?)

 

 

От Пловдив ще тръгваме в 12 часа на 28-ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооопс забравих да спомена че говоря за дата 27ми т.е днес :oops: !!!

Както казах- колкото по-рано ..... :mrgreen:

Поздрави и ще се видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подбалканската до Казанлък - нататък - Шипка.

 

От София се излиза през Подуене.

Може да излезеш и към Ботевград, но преди гара Яна се обий на Подбалканската - тихо и спокойно, пътят е широк и само в градчетата, където е общински е разбит :mrgreen: инак е добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще има втора вълна да се разберам за мясо и час. До към 17,30 ще съм в мрежата, после тръгвам за Самоков и от там утре ще доида до София Ако се разберем да тръгнем заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.