Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

скоростния лост потъна!


toni769

Recommended Posts

На Favorita скоростния лост потъна.Вързах с гумено парче

привода за подпората ,лоста се вдигна, обаче не цели 1 и 2-ра,

а 3-та и 4-та.Значи не ми е ясно, дали само пластмасовата

втулка на сферичния шарнир е проблема.Ако някой има опит

нека даде съвет.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа под тефлоновата втулка на лоста има една телена зегерка , която държи лоста с втулката в носещата конзола , тъй че сменяш наред - втулката , зегерка и маншона под лоста и не е лошо ако намериш втулките на болта и тях да ги смениш .

Ако не ги намериш най - много да се разхожда лоста малко из купето , но ще си включват нормално ;)

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега!Абсолютно си прав за всичките неща.Аз смених и болта

защото беше корозирал така ,че и втулките не помагаха.Всичко е ОК

и даже лоста не се разхожда :D !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Поздравления ! :smt017

 

Къде намери тоз болт , защото и аз го търся от бая време , даже пробвах болтове от генерацията ама нестават , а така ръждясал само яде втулките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи болта не е оригинален!Намерих подобен ,беше по дълъг

отрязах го с флекс от страната на главата ,така че да съотвества на оригиналния,за глава заварих гайка.Ако е по дълъг трябва да се

отреже и страната на резбата.Занимавка е, щото ги нямам инструментите ,та пообикалях малко, ама стана добре ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.