Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ел-стъкла/помощ/


LEON

Recommended Posts

Момчета някой би ли ми казал как да ми излезе по-евтено.Проблема е,че се прецакаха копчетата за сваляне и дигане на предните ел.стъкла/става въпрос за Шкода-Фабия/.Отидох в магазина и там ми казаха,че цената на двете копчета е около 120лева.Някой от вас би ли ми предложил по-евтена разработка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не си ходил на пране, защото на Фабийте слабото място при подобни операции е точно конзолката с ел. стъклата :roll: Именно затова втарите трябва да се перат с така нареченото "сухо пране"! Иначе за алтернатива или по-евтин вариант не се сещам :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-евтино ще ти излезе ако успееш да намериш в някоя морга ударена Фабия и вземеш от нея блока с копчетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво им е точно на копчетата, ясно че не работят ама няма ли да стане да се разглобят да се почисят контактите и може да се пооправят нещата.

 

друга опция е да имаш някаде прекъснат проводник и да се оправи с поялника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

i moie neshto ne raboteha ama gi otvorih i po4istih sas spirt i sega vsi4ko e ok :D

 

Ако почнеш и на кирилица да пишеш вече, ще пия една бира за тебе довечера ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.