Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с форума под Firefox


Karaibrahim

Recommended Posts

За дублирането на мнения...

Ако си написал голям пост и след натискане на Прати (Submit) бутона, ти излезе празна старница с ...NOT FOUND..., ами няма как с Back ще се върнеш назад и ще пуснеш мнението отново или теглиш една м...на на всичко. Обикновено сам си изтривам копията, но последния път се наложи бързо да изляза и PRR свърши това вместо мен за което благодаря. Проблема е в интернет достававчиците според мене.

А пренасочването към други страници обикновено пак е свързано с тях. Случвало ми се е и то доста често, след написване на един адрес да ме препращат на друг (не и моя доставчик) или да излиза страница с ...NOT FOUND.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За дублирането на мнения...

Ако си написал голям пост и след натискане на Прати (Submit) бутона, ти излезе празна старница с ...NOT FOUND..., ами няма как с Back ще се върнеш назад и ще пуснеш мнението отново или теглиш една м...на на всичко...

Връщаш с Back бутона, но не до мнението си (поста дето си написал), а още едно назад - до темата. След това даваш Refresh на браузара си и ще си видиш публикуваното мнение. Написал съм го и по-горе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много често започнах да имам и аз проблеми със сайта. Това мнение за да го пусна ми отне сигурно 10мин. Не само при пускане на мнение тръгва да сейф-ва posting.php, но и при опит да отворя дадена тема/раздел иска да записва viewtopic.php. И проблема с препращането към най-различни други сайтове също го имам и аз най-редовно. Проблемите ги имам само и единствено с http://www.skodaclub-bg.org/forum. На никой дрг сайт не ме ядосва така. С последна версия Firefox съм, ъпдейтната както си му е реда - работи без грешка. Антивирусната ми е надеждана и актуална. Вируси НЯМАМ - гаранция! Проблема 95% е в сайта, особено щом и други хора го имат. До сега не му обръщах внимание, но преди малко ми изчезна едно мнение (номера с refresh и мнението се появява не се получи). Дано да се открие и реши проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с IE & Opera... Чат-пат имам дублиране на написани мнения, но нищо друго. Т'ва с препращането...изобщо не ми се е случвало - нито от Бг, нито от уса...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със запазването на страници също е от хостинга, явно проблеми с MIME types (казва, че страницата не е HTML или текст, а е application примерно).

Вчера и аз самият имах проблеми с пренасочване към някакъв сайт за фитнес. Админът не е виновен за това, освен ако не се гъбарка с apache-то на хостинга и с конфигурацията му ... ;) Но не е и от вашите домашни PC-та ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес изгубих едно мнение. Точно с Back бутона действах, не до мнението си, а още едно назад - до темата. След това дадох Refresh и публикувано мнение нямаше. Мързи ме да го пиша втори път. Щом и други имат проблеми едва ли проблема ми е в интернет доставчика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.