Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Шкода Румстер


vili

Recommended Posts

Здравейте! От 3 месеца си купих мини ван - Шкода - Румстер 1.4МPI/86 к.с.

Оказа се, че във Видин това е единствен за сега. До този момент, нямам никакви проблеми с него. Навъртял съм около 3 хил.км.

Бих искал да разбера мнение от някой който е изминал поне 15000 км... или на повече от 1 год.

С поздрави и уважение към всички членове на форума! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Аз от днес карам Румстър 1,4 дизел, така че нищо конкретно не мога да ти кажа. Колата изглежда адски солидна, доста маневрена е и стои доста стабилно на пътя, независимо, че е баничарка. Колега с Румстер на повече от 15 000 км или на повече от 1 година сигурно няма да се появи скоро във форума. Пък и Румстър се продава в България от ноември :) . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Аз от днес карам Румстър 1,4 дизел, така че нищо конкретно не мога да ти кажа. Колата изглежда адски солидна, доста маневрена е и стои доста стабилно на пътя, независимо, че е баничарка. Колега с Румстер на повече от 15 000 км или на повече от 1 година сигурно няма да се появи скоро във форума. Пък и Румстър се продава в България от ноември :) . Поздрави!

 

 

Здравей Гога! Не си сбъркал, че имаш такава придобивка.Аз я имам от повече време и не съжалявам,поне до този момент.Преди да си я купя обиколих много автосалони -на опел на дачия и на други места.Супер е.И аз се чудех много дали да бъде дизел или бензин.

Поздрави!

 

ЧЕСТИТО И НА ДВАМАТА!!!

СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ ГИ КАРАТЕ! САМО ХУБАВИ МОМЕНТИ НА ПЪТЯ С ТЯХ!

 

И ЧАКАМЕ СНИМКИИИИ...

 

БЛАГОДАРЯ ДА ТЕ СТИГА И ТЕБ! НЯМА ДА СЪЖАЛЯВАШ! ВСИЧКО Е НА ФОЛСФАГЕН! ДОКАЗАНА МАРКА !

ПОЗДРАВИ!

 

 

имаме Румстър в офиса - 1,4 ТДИ

на около 16 - 17 000 км е

абсолютно никакви проблеми

 

СУПЕР!БЛАГАДАРЯ,ЧЕ МИ ПИСАХТЕ!И АЗ СЪМ Я ВЗЕЛ НА ФИРМА!ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА ИЗМИНЕТЕ ОЩЕ МНОГО КИЛОМЕТРИ БЕЗ ПРОБЛЕМИ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.