Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ето това е истината за 120L


Recommended Posts

Сега ако обясниш какво състезателно има в шепа идиоти, които еб@ват 3,14ката лелина на горката 120ка :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май сЪ подпрели предните гуми с нещо или в бордюр и се опитват да прее... съединителя на Шкодето :cry:

 

ПП гога май изпуснал си една буква "3,14Чката ...." :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно видео което от много време исках някой да направи вместо мен. Правил съм го с предишната шкода, но никой не ми повярва естествено! Сега е момента на истината, не познавам пичовете който са го направили, но заслужават поклон. Те разкриват истинския състезателен автомобил в шкодата.

 

http://www.zazz.bg/play:ac47fd3c smile119 Когато говоря знам какво казвам ;)

 

smile091

 

Що не ни светна по-рано за истинските възможности на тези състезателни автомобили ? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ако обясниш какво състезателно има в шепа идиоти, които еб@ват 3,14ката лелина на горката 120ка :mrgreen: .

 

не просто идиоти, а костинбродски иидиоти - сигурно са слушали и Азис волумето на мах през това време smile122

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

костинбродски иидиоти - сигурно са слушали и Азис волумето на мах през това време smile122

 

 

:mrgreen: Костинбродския славей! smile035 smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо и няма на колата, съединителя не се отсвирва толкова бързо, а това за двигателя е нищо, това е неговата нормална работна среда. ;)

 

skodasmile091.gif Блажени са вярващите! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо и няма на колата, съединителя не се отсвирва толкова бързо, а това за двигателя е нищо, това е неговата нормална работна среда. ;)

 

добре, Сашо, докарай тогава твоята да й се израдвам така, тъкмо ще си излея всичката любов, която ми се насъбрала към шкодите :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страх ме е за полуоските, за това чаках някой друг да го направи, ако някога сложа сухо окачване или взема шкода за части, нямаш проблем

 

да, ако... и ако шкодите можеха да говорят, направо щяха да крещят "ДРЪЖТЕ MAXRPМ ДАЛЕЧ ОТ НАС!!!" smile163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са тези костинбродски малумници...и аз лично не виждам нищо състезателно в тази кола :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.