Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

съпротивление на палеца на фаворит с електронно запалване


todor_velikov

Recommended Posts

някой би ли ми припомнил колко трябва да е съпротивлението на палеца?а също и съпротивлението на центалния кабел между бобината и делкото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси,и аз така прочетох в книгата за фаворит ,но за по-сигурно реших да питам.а защо ли на моя палец ,а и на предишния съпротивлението е около 5 ком? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

~5koма е нормалното съпротивление. 1ком досега не съм срещал при палците за нашта марка и съответния модел.

 

ПП. Фаворит с неелектронно запалване няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами питам за по -сигурно ,защото в зелената книга пише 1 КоМ и затова се зачудих.както и да е проблема е решен-прекъсванията които ми се получаваха при работа на газ вече са отстранени.причинени бяха от нови свещи Brisk на 1000 км.сега пак съм си със старите beru които вече карам 50 000 км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами питам за по -сигурно ,защото в зелената книга пише 1 КоМ и затова се зачудих.както и да е проблема е решен-прекъсванията които ми се получаваха при работа на газ вече са отстранени.причинени бяха от нови свещи Brisk на 1000 км.сега пак съм си със старите beru които вече карам 50 000 км.

 

Какви са били бриск-а? еднополюсни ли? бриск силвър или обикновените? любопитен съм просто...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Какви са били бриск-а? еднополюсни ли? бриск силвър или обикновените? любопитен съм просто...

обикновените мисля,и явно не издържат на по-високата температура с която ДВГ работи на газ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.