Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

С Шкода на море :)


Recommended Posts

ЕТ са пуснали явно нова промоция :D Слушам реклама от няколко дни по радио Фреш "за закупилите до 20-ти Юли Шкода получават 7 дневна почивка"

Някой да е чул за какво точно става въпрос и дали има някъква уловка :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, никаква уловка няма. Г-н Тодоров е собственик (или съсобственик) на хотела, за който се пише в рекламата. Братовчед ми беше там от неделя до вчера на теста на новата Фабия и заради откриването на Шкода Център в Бургас и като цяло е доста доволен от него (и от новата Фабия също :mrgreen: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охххххххх нова шкода и каране по магистрала :-k А дали имат нещо против да им върна шкодата на 8мия ден със стопени сегменти :lol: smile153 smile035 smile021

 

Това изби рибата според мен.....

Първо така ли стопяват сегменти на нова кола... аз толкова съм настъпвал преди колата и се движи без проблем.

Второ... достатъчно вече си говорим за всички простотии по пътищата а без да нарушаваш постоянно закона надали ще постигнеш това което си намислил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile191

 

Може, може. Ако я настъпва със 150 на 3та може. Ма и от ЕТ ще му покажат една комбинация от три пръста с преобладаващ среден :mrgreen: Да не говорим, че като знае с колко труд се изкарват толкова пари надали ще иска да ги унищожи на първия ден...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да. Ти имаш опит :mrgreen:

Но аз лично предпочитам да си пазя вещите. Доколкото това не пречи на употребата им де. Щото като видя дистанционно в найлонче ми призлява...

 

Айде че се отплеснах съвсем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е супер с почивката.

Можеби искат да компенсират чакането за амия автомобил.

Някой от вас тества ли новата фабия, или теста беше само за журналисти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Понеделник - Варна. Няколко дена. Следват Свети Влас, Слънчев бряг, Бургас и Созопол. Голяма разходка се очертава 8) Ако си някъде там може да ударим по някоя биричка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.