Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпроси на младоци свързани с 120л


Recommended Posts

Тук ще ви задавам въпроси, надявам се не много глупави :roll: за вас, но не искам да спамвам други теми ;) .

Това е първият въпрос:Как най-лесно да изрежем решетката на 120л

 

Пиша от името на един приятел той има 120л и иска да и сложи мрежа отпред.

Видях темата където е описан този въпрос, но не пише метода на рязане.

Предполагам ,че ще трябва да се свали, преди това как става най-лесно това?

Как ви инструменти ще трябват за тази операция?

ПС-обещаваме снимки на края

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решетката се сваля по следния начин:

1. Въоръжаваш се с една отверка + (звезда)

2. Вдигаш предния капак

3. Отвърташ двете рапидки, които се намират между фара и мигача (от ляво и отдясно)

4. Отвърташ големия винт, който се намира точно по средата на багажника над решетката и държи двете половини

 

След това решетката трябва почти сама да падне (става въпрос за японка, за друга Шкода не знам как става :? )

 

А рязането(унищожаването) на самата решетка може да го извършиш с лист от ръчна ножовка (продават се по железариите около 1лв. им е цената)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Благодаря:D

Решетката не е направихме, направихме само малки промени в интериора(боядисахме няколко елемента на таблото и на вратите)стана доста добре имам още идеи, но не знам да ли ще се реализират, както казах колата не е моя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.