Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

50 г. Трабант


Recommended Posts

Този трабант е Добрички-на бащата на Преслава(фолк-певицата).

Мирослав(Хашек) го уреди да си го вземе.Когато 2006г бяхме на Черни Осъм дойде човек и каза че го продава да отидем да го видим(по-точно Хашек и др отидоха) и така стана връзката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Max,

 

Трабанта е толкова лек че на старт наистина къса много коли. Проблема е че този "старт" е до 50km/h. След това увисва като прани гащи :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Трабанта си е легенда, няма какво да се лъжем. Дали е драгстър или нещо подобно, не е от значение за мен. Пърдящите картонени кутийки си имат своя чар - както ние си харесваме Шкодите, така собствениците на Трабант си харесват колите, съвсем в реда на нещата ми се вижда да е така. Евала им правя, че са организирали тази сбирка по случай 50 годишнитата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледате снимките ,четете и какво съм писал за тях.Този на Сиромаха е само за писти и е 1800 кубика ,135 к.с. ,тъй че помислете какъв звяр може да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледате снимките ,четете и какво съм писал за тях.Този на Сиромаха е само за писти и е 1800 кубика ,135 к.с. ,тъй че помислете какъв звяр може да е.

 

С тези 135 коня на мизерните си 500 килца май не само БМВ-та къса трабито :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PRR хайде ако искаш метни се на 1 трабант ако имаш от познат, аз ще го карам до НИМ че е по - малък, там ще се метна на октавията ти (примерно) да видим как точно трабанта къса БМВ та :lol: Ако стане това нещо септември месец, 120ката ще е готова, и може и с нея да ме "скъсаш" :P Ако искаш мога да навия човека с омегата, тя е с двигател на БМВ. Почти съм сигурен че ще намери време ако му кажа че я искам за да ме къса трабант. :mrgreen:

 

МОМЧЕ ЧУВАЛ ЛИ СИ ЗА ЦВАЙ ТАКТ. направено траби на старт ще бие много легенти. Навремето тико/пипнато/ биеше старо ево.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Странно защо shotik на мен ми излиза че албума е личен и иска парола за мога да вида снимката ... ;);)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц-ц-ц-ц-ц-ц-ц! Ама на тези трабанти са им нашибали най-различни двигатели!!! :mrgreen:

митак мисля че знаеш. преди да ги спрат им набутаха двг от поло голф.

при вторият вариант ще дърпат до макс. много яко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еех, жалко пропуснал съм шоуто на трабитата :(

по едно време и аз се бях навил да си купувам траби от последните модели с поло-мотор като този:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=153319&photo=58

само че оригинално са с мотор 1.1 л, а последните вартбурги са 1300 кубика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На парада ,който съм снимал, тези два Трабанта бяха от Русе и говорих със собствениците.Този мотор в жълто е 1,3 ,а другия е 1.1.Разликата /според изказването им/ е в дължината на биелите,от което е и разликата в кубатурата.Коли са закупени с тези мотори ,не са правени замени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.