Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нещо което доста ме разсмя.


Recommended Posts

Отговор по тема "Паяци в колата":

:D В моята кола имаШЕ италянски паяци.

Едни такива светло-кафяви с размера на нокът.

Дълго време се чудех защо аджеба всеки път като влизах в колата след 10-на часа престой и все едно влизах в някаква обитавана от духове къща - целия ставах в паяжини... докато един хубав ден мернах гадината да си виси от лявата колонка.. лелей smile003 .. почти без бой се даде :D .

След това малко намаляха паяжините но беше ясно че паякът си е имал съконспиратор :-k .

Така и не успях да го намеря.. докато един слънчев есенен ден не ми се наложи да разглобявам задницата на колата.. та под пластмасата на задната колонка ( голф2-ка ), между двете ламарини виждам още една осмокрака гадина.. ококорила 8-те си очи и леко трепти с клепача на лявото си около на 2 ред отдолу нагоре.

Капка пот се стече по челото ми, ръката ми бавно се спусна в търсене на двукилограмовия чук... трескаво опипах куфарчето с инструменти но чукъг го нямаше.. паякът бавно започна да настъпва, готвейки се за атака.

Точно в този момент набарах верния ми флакон ВД40 и с рязко движение напръсках осмокракото насекомо.

Гадината изгуби сцепление с ламарината и поднесе :D ... за негов късмет вече беше захванал паяжина, и вместо падане се получи по-скоро бънджи скок. С флакона вд40 разкъсах нижката паяжина на която висеше и паякът падна на асфалта... и в този момент някой се провикна - ФИНИШ ХИМ!.. ииии оо да! Победа.. паяка падна мъртав под моята кубинка!

 

Та от тогава с гордост мога да отбележа че паяжини в колата не е имало! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Хахахах!

Междудругото аз имам подобен проблем с МВ-то :oops: . Някой Спайдърмен прави едни ужасни паяжини зад задните седалки :? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Хахахах!

Междудругото аз имам подобен проблем с МВ-то :oops: . Някой Спайдърмен прави едни ужасни паяжини зад задните седалки :? .

 

Гога ти си купи Руумстърче-то и забрави покрай него баба Шкода ... трябва да ги караш едновременно ;);)

 

П.П: Съжелявам за офф топика :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа не :P , много моля, без такива изказвания :lol: .

 

 

П.П. Оспамихме темата на колегата, ей :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goga,

 

Кво да оспамиш на тема която е създадена с идеята да е спам :mrgreen:

Иначе и в Мица си имам животинка от тоя род. За два дена не каране (след 1900 в рамките на 19 часа определено не ми се караше та се случи :mrgreen: ) гадинката си беше спретнала пайжина на предното стъкло. Ма аз съм добра душа и тия гадинки не ги трепя. Ако успея да я хвана (с хартия или нещо подобно) я пускам в най-близкия храсталак да си живурка. В крайна сметка не е виновна че е попаднала на грешно място.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Хахахах!

Междудругото аз имам подобен проблем с МВ-то :oops: . Някой Спайдърмен прави едни ужасни паяжини зад задните седалки :? .

Гога, както разбра от първия пост- WD-то му е майката на паяците :lol::lol::lol: и кубинката :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: Хахахах!

Междудругото аз имам подобен проблем с МВ-то :oops: . Някой Спайдърмен прави едни ужасни паяжини зад задните седалки :? .

Гога, както разбра от първия пост- WD-то му е майката на паяците :lol::lol::lol: и кубинката :mrgreen:

 

Така си е. Няма проблем който да не може да се разреши с малко смазка и груба сила :) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile043 ВД :smt019 и КУБИНКА ПАУЪР-That's the spirit!

 

И Raid върши работа 8) . Днес намерих "жилището" :lol: на гадинката, което беше в кутията на акумулатора и го напръсках :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile043 ВД :smt019 и КУБИНКА ПАУЪР-That's the spirit!

 

И Raid върши работа 8) . Днес намерих "жилището" :lol: на гадинката, което беше в кутията на акумулатора и го напръсках :mrgreen: .

 

Убийци! Горкото малко, осмокрако шкода-фенче :| :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е. Няма проблем който да не може да се разреши с малко смазка и груба сила :) :)

 

Лелеееее, Жорооооо! К'во ли мисли по въпроса онова симпатично момиче, което дели леглото с теб? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е. Няма проблем който да не може да се разреши с малко смазка и груба сила :) :)

 

Лелеееее, Жорооооо! К'во ли мисли по въпроса онова симпатично момиче, което дели леглото с теб? :mrgreen:

 

Кое точно? 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е. Няма проблем който да не може да се разреши с малко смазка и груба сила :) :)

 

Лелеееее, Жорооооо! К'во ли мисли по въпроса онова симпатично момиче, което дели леглото с теб? :mrgreen:

 

Кое точно? 8)

 

Е де да те знам на колко каки в момента друсаш сливата и обираш плодовете :mrgreen: Развратник! Аз говоря за познатата на мен особа :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.