Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Педала на газта?


toni769

Recommended Posts

Случва ми се от известно време при рязко натискане педала на газта,

примерно при изпреварване ,той да остане натиснат на MAX и връщането му става с изключване на двигателя.Това че е неприятно

няма значение,но става опасно за околните.Ако имате идея какъв

е проблема предварително БЛАГОДАРЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да провериш дали жилото върви без задържане в бронята и ако трябва сипвай масло или го натопи цялото в масло.Прегледай задвижваните от него части дали се движат без задържане и ги смажи.Прегледай пружинките които връщат педала и жилото дали са на мястото си и не са скъсани.Смажи и оста на педала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобен проблем съм имал от прекалено дълго жило и закачаше в карбуратура....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един път това се беше случило на дядо ми на Фелицията. Колата тогава беше на около 10000км и човека си я запалва и оборотомера залепва в червената зона, колата се изфорсира бясно и веднага беше изгасена. при последващо запалване проблеми няма.... доста странно?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.