Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

CD changer и карта на BG


gp

Recommended Posts

Здравейте колеги, имам два въпроса: къде се намира /къде се монтира/ cd changer-а в Octavia II?

Може ли някой да ми каже от къде мога да намеря карта на BG за навигацията на Octavia?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навигация за Октавия не се предлага или по-точно в България не се поддържа тази услуга все още. Решението е или да изчакаш още не знайно колко време, или да си боцнеш някъде на таблото един GPS (по темата има доста изписано във форума, разрови се). Чейнджъра е вграден ако си с плейър Skoda Audiece, на останалите мисля че беше в багажника или под седалката до шофьора(за Skoda Melody съм 100 %, че заводски чейнджъра го слагат в багажника). Надявам се да съм ти бил полезен, поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За чейнджър, ако не бъркам, се доплаща, така че ако не си поръчвал, няма и да го намериш. Сериен чейнджър за 6 диска се предлага само за L&K и то, защото е вграден в плейъра Skoda Audience.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.