Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

забелязани - други


rsk

Recommended Posts

  • Отговори 193
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Krankenstein

    40

  • rsk

    29

  • gogata

    7

  • joro-120L

    7

Най-много писали в темата

Йее, това първото в стил Морган рулира... виждал съм жив Морган само веднъж на Несебър, трябва да изровя снимката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Онзи ден в мрачния и студен понеделник на столичното околовръстно вниманието ми беше привлечено от един ирански или иракски ТIR, аз за пръв път виждам подобен у нас, с такива номера и даже с тигри. :D Не успях да го снимам отпред като го изпреварих, иначе и влекача беше доста интересен.

http://picbg.net/u/48572/43894/587146.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден в мрачния и студен понеделник на столичното околовръстно вниманието ми беше привлечено от един ирански или иракски ТIR, аз за пръв път виждам подобен у нас, с такива номера и даже с тигри. :D Не успях да го снимам отпред като го изпреварих, иначе и влекача беше доста интересен....

Ирански е. По времето на социализма често се срещаха по нашите пътища. От тогава не съм ги виждал.

Изчезнаха нещо. :-k Номерата им бяха със зелени цифри на бял фон и започваха с ТЕН, демек- Техеран

Влекачите наистина са интересни. Не са популярни у нас. А и от преминаващите през Бг. тирове само иранците използват американски влекачи. Предимно МАСК.

От тези модели

post-4842-138453337452_thumb.jpgpost-4842-138453337532_thumb.jpg

Ако спазват традицията, сега би трябвало да са с нещо такова или подобно

post-4842-138453337539_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 4 седмици по-късно...

Колега, можеш да го добавиш и в "Смях в залата" smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден на едно шосе в Горубляне се натъкнх н този полски фиат :lol:

Това е първата кола на собственика и съвсем наскоро си я "реставрира" и и смени двигателя с такъв от рено 5-ца.Не е от най-красивите, но пък има огромна стойност за собственика си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Леле, какво задръстване в Люлинския ускорител на частици!!! И за да не бъда офтопик, ето нещо и от мен, снимано през лятото в кв. Лозенец: smile092

post-7136-138453358712_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Москвича комби е сигурно единствения останал в движение в София и го засичам сравнително често което значи, че се кара редовно. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Москвича комби е сигурно единствения останал в движение в София и го засичам сравнително често което значи, че се кара редовно. :smt017

 

A e и с xenon smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, какво задръстване в Люлинския ускорител на частици!!! И за да не бъда офтопик, ето нещо и от мен, снимано през лятото в кв. Лозенец: smile092

Не е Люлин, там задръстване няма, защото се ползва и трамвайната линия, но сега като има асфалт вече не е интересно.

Тунела е на Гешов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Съжалявам за лошото качество, но дъжд, движение и камера на телефон не са добра комбинация.

Доста отдавна я снимах, ама номера й е култов. =D>

post-10817-138453380211_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Мерцедеса е цистерна "ла...рка" за източване на запушена канализация, допреди няколко години из София се движеха и няколко Praga V3S със същите функции.

А много ми е интересно какво ли е това зелено чудо на техниката снимано от колегата stavri и къде по-точно се намира /по номерата съдя, че вероятно е в Сф/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерцедеса е цистерна "ла...рка" за източване на запушена канализация, допреди няколко години из София се движеха и няколко Praga V3S със същите функции.

А много ми е интересно какво ли е това зелено чудо на техниката снимано от колегата stavri и къде по-точно се намира /по номерата съдя, че вероятно е в Сф/

Мерцовете "ла...ки" са 3 в София (към ВиК са мисля) - този обаче изглежда най-свежо. А и аз щях да питам какъв е фургона - никога не съм виждал такъв?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква марка е няма никакви емблеми по него, прилича малко на нещо от типа на РОБУР-ите но не точно. От 20тина години си стои на това място, никога не съм го виждал в движение. А мерцедеса е в супер форма наистина е почти без забележка за годините си :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам каква марка е няма никакви емблеми по него, прилича малко на нещо от типа на РОБУР-ите но не точно. От 20тина години си стои на това място, никога не съм го виждал в движение. А мерцедеса е в супер форма наистина е почти без забележка за годините си :)

Извинявай, но не прилича на Робур - доста по-добре изглежда - а и какъв кемпер става от това....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.