Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Сърцето на колата


Владо©

Recommended Posts

Душата на колата е в главата на собственика.

Т.е. независимо какво и правиш - сменяш двигатели, модифицираш рама, боядисваш...тя си остава твоята кола.

Единственото което може да промени това е ако се появи някоя друга...

То май и с жените е същото!

За това е казано: "Обичай колата повече от жената.Тя поне го заслужава" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...За това е казано: "Обичай колата повече от жената.Тя поне го заслужава" :)

:smt017 :smt004

а наздраве! :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди доста време споделих следното....

 

Колата е като Жената:

-и двамата партньори трябва да се познават отлично

-да знаят възможностите си

-флиртът е голям

-изневярата е фатална (минимум за колата(жената))

 

После.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм..Индивидуално е,комплексно и преди всичко цялостно.Но за мен душата на автомобила,такава каквато си я познаваш и обичаш се формира по сложен начин с течение на времето и със главно участие на всички онези събития,случки и моменти,които са те карали или да псуваш зверски или да продължаваш в захлас да правиш любов с нея километър след километър..

Другите неща като карантий,двигатели,трансплантаций не са от значение поне за мен.Както казах отношението ми към автомобила е цялостно.:)

Поздрави.Жоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От функционална гледна точка сърцето на колата е бензиновата помпа :) smile178

Двигателя е мускулите smile113

ето това мнение заслужава smile159 - смях се на глас... в интерес на истината, когато пусках темата, мислех да я направя за "душата на колата", но като гледам разговорът сам си влезе в това "русло"... сега пък ще ви провокирам още малко - напоследък ми се случва - по редица причини - да пренебрегвам моята Бяла дама. В резултат получавам ответна реакция, която мога да сравня само с "ревност"...дали колата ми, освен "душа", има и "характер", или отново всичко е само в моята глава? :-k
много задълбахте smile175
ами идеята на темата е да си почешем езиците на малко по-нестандартна тема, защо да не "задълбаем"....а ти по-добре кажи, дали и Опелите са сърцати като Шкодите :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владко , я по - добре си признай , че очакваше утвърдителен отговор на въпроса , та да можеш да кажеш , че пак си разбил сърцето на твоита Бяла дама sarkastichen.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сърцето на моите коли съм аз! в момента не съм в топ форма, няма да издържа маратон, че и крос до края на морската, ама ще ходим на фитнес, уж...

а душата - тя си е в колата, върви си с нея...

:smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...дали колата ми, освен "душа", има и "характер", или отново всичко е само в моята глава?

Знаеш ли индианците са смятали и може би все още смятат,че всеки предмет има душа и характер,съответно и поведение и са се отнасяли с уважение към това...Напоследък се замислям дали не са много прави..

Естествено има и вариант това да е вследствие на нашето отношение към предметите-един вид ние им "вдъхваме живот" без да осъзнаваме.

 

 

....а ти по-добре кажи, дали и Опелите са сърцати като Шкодите :mrgreen:

 

Определено.:)Но със изключително сложен характер. smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако сърцето на колата е бензиновата помпа, то интересно аспуха какво е?

Поздрави...

ПС. Абе защо ми трябваше да ги пия тези мастики тази сутрин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

На мен, често ми се е случвало, когато седна зад волана и завъртя ключа, да се усетя като част от колата. Особено е усещането, когато чуя как двигателя на моята незаменима 105L кротко си пъпли по време на път. Ръцете ми тогава нежно галят кожения волан. Зимно време като пусна парното и като се заслушам в хубавата музика от радиото имам усещането, че изчезвам в някакъв загадъчен свят.

 

От това може да се извади заключението, че добрият шофьор е сърцето на колата. А душата й освен радиото, могат да бъдат весело настроените пътници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.