Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

mishelle


mitsu

Recommended Posts

Абе Гога, това на аватара ти Цеца ли е? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

smile091

tsanko, много си далеч с предположението си от истината :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Абе Гога, това на аватара ти Цеца ли е? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Не,бившата вокалистка на NW, в чиито глас съм влюбен ;). Въпреки че, честно казано и на Цеца й се кефя как пее (с риск да ме обявите за прост като г*з или музикален помиар :oops: ) :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ме кефи Цеца споко ...пускам си канал ПИНК,Планета или подобните останали разновидности, спирам звука и се кефя на каките ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама колеги, моля ви! Разводнихте хубавото заяждане с дискусия на "музикална" тема:!: дайте да докараме нещата до край с тази, пък после ще пуснем една и за чалгата! ;)

...нещо тревицата дет са ви я набутали май е радиоактивна :mrgreen:
Гена, нема такава трева! Колкото и да съм изпушил, все са си обикновени и не ми светят от тях очите вечер...на друго са били момчетата... :mrgreen:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Абе Гога, това на аватара ти Цеца ли е? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Не,бившата вокалистка на NW, в чиито глас съм влюбен ;). Въпреки че, честно казано и на Цеца й се кефя как пее (с риск да ме обявите за прост като г*з или музикален помиар :oops: ) :mrgreen: .

 

 

Пшшшт нема се базикате с Таря, че ставам агресивен :smt004 :smt019 smile150 smile095 Таря е култова, а новият албум е нечовешки... виж за Цеца може да се поспори :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таря е култова, а новият албум е нечовешки...

 

:smt017 :smt033

П.П. Тази иначе твърде заядлива тема се превърна в нещо хубаво покрай Таря :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що развалихте убавия спамец с тез музики брее ... таман са бяха наточили на въргал и вие им охладихте страстите ... пфуу човек неможе да погледа малко сейр от ваще музики ... ВИВА на варненските рапъри , САМО ЧЕФО машината :mrgreen: smile179 smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти нали се оорудва с "гараж"-слагаш едно калориферче и си свиркаш под Шкодите! :mrgreen:

 

Аз най-нахално говорих от името на останалите :lol: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... таман са бяха наточили на въргал и вие им охладихте страстите ... пфуу човек неможе да погледа малко сейр от ваще музики ...

 

Според мен mishelle го покани да се разберат на някоя среща кой какъв е, оттам нататък само може да се чака :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.