Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Акумулатора сдаде багажа


new_skoda_fan

Recommended Posts

Акумулатора ми сдаде багажа. До вчера "окото" беше зелено - днес

сутринта - черно.

 

Акумулатора е 70 Ah 340 A 12 V - оригинален ACUMA CZ.

Fabia 1,9 SDI 2003 Kombi

 

Въпроса ми е: такъв ли точно трабва да купя и кой еквивалент БГ производство отговаря на него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свети ли червеното око отива за скрап аз ползвам монбат ,издържат 3 г, на кола такси значи са проверени но ти решаваш парите са си твои ,а цените не са никак за подценяване,ако имам пари в излишък бих си купил bosh silvar

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е: такъв ли точно трабва да купя и кой еквивалент БГ производство отговаря на него?

 

Сещам се за три неща които трябва да са същите като сегашния ти:

1) Поляритета (има с плюс от лявата или дясната страна)

2) Капацитета

3) Стартовия ток

 

Всичко останало е въпрос на лични предпочитания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам моят хубавец на 3 месеца/Монбат/,преди един зеленото изчезна,на негово място се появи черно,хайде,рекох си,повече не експериментирам,купувам качаствен,ама като го премерих:добър си е.Явно тия цветове наистина са ала-бала.А предишния/на 1 година/един хубав ден сдаде багажа след един ден седене,ама умря наистина/напрежението му на следващия ден беше 3 волта/.Заредих го и заживя втори живот,после отидох до Монбат,нали беше в гаранция,и те го смениха,въпреки,че си беше о.к.

Извод:винаги трябва да се зареди цял цикъл,човек не знае,не бива да се хвърля направо.

ЧНГ на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам същата фабия и си имах същият проблем от италия акумулатора ми беше 65 ампера и сега си купих МОНБАТ пак 65 ампера с стартов ток 510А такъв дават и тук в една програма (vividwork).

купи си акумулатор който се обслужва а не тежи с оченцето

това ми го каза акумулаторджията на моята работа Ти си реши.

и все пак първо провери си стария дали не е за зарядка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.