Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с клаксона на колата


_v_

Recommended Posts

Здравейте на всички и Честита нова година! :)

Имам следния проблем - клаксонът на колата ми нещо не работи както трябва.При натискане се чува един тих звук,все едно е намален звукът на клаксона :).Един приятел предположи че трябва да се смени клаксона,бил някъде отпред при двигателя.Ще се радвам да чия всякакви мнения по въпроса - цени,поправка и т.н.

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно в него е повредата. Намира се пред левия подкалник. За цени и марки не мога да ти помогна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile188

Преди около седмица видях в Пазарджик една зелена Октавия 1, номера беше 2 поредни числа - 8586 или нещо подобно. Ако е твоята да те похваля, много добре изглежда, с това антикрило отзад е трепач!

smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях писал в някоя подобна тема(не ми се търси)-пак ще напиша.

Аз онзи ден си смених тромбите(2броя-2тонален клаксон)!

В наалото на 07 отказа-след това след около 1 месец пак се върна(звука) и декември пак отказа.Незо самите тромби не са много читави-работеше ми само едната след като се върна звука за пореден път!

Беше ми сменен по гаранция и нямаш грижи,ни проблеми!

Със здраве да си бибиткаш на каките(шегичка)! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за съветите и идеите :)

NightSpirit, мойта ще трябва да е била,номера ми е 8687 :) Благодаря за комплиментите :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.