Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Съединител


meti_fabia

Recommended Posts

Някой може ли да ми каже къде мога да намеря сравнително качествен и евтин комплект за съединителя?Колата ми е на 90 000 и вече започва да буксува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такъв филм "качествен и евтин" за жалост, винаги едното е за сметка на другото. Бих ти препоръчал да си вземеш от ЕТ - частите са оригинални, що се отнася до цените - в една друга тема бях писал, че е абсолютен мит, това че са по-скъпи от други места. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Послушай Гогата!Няма да сбъркаш!А и получаваш и 2 години гаранция за съединителя,като ти го монтират. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

относно гаранцията в ет, за да важи трябва да се смени пълния комплект това включва ,феродов-330 лв,притискателен-210лв,лагер-около90-лв .+ 120лв труд това са за aub мотор,сменил съм само феродовия на178000 другото беше бетон,сега са на 229100 ,колата е такси и няма спиране знаеш как е,преценката е твоя,за буксуването сами казали следното дърпаш ръчната палиш и опитваш да потеглиш на трета но леко буксували за смяна е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ ми изкараха друга цена 460лв комплект+150-200лв за труд при теб защо е толкова скъпо?

За колегите, на които им предстои смяна на съединителя оставям в поста една малка сравнителна таблица за смяна на съединителя:

1. От представителите на ЕТ и др. : цена на съединтеля 200 лв., притескателен диск 180 лв., лагер 80 лева, труд 150 лева.

Общо : около 650 лева.

2. От фирма в БГ http://www.automaxbg.com/soils66d9.html ... =3&oopid=0 пълен комплект съединител LUK 390 лева, труд в сервиза с плаката "френски коли и свирки не правим" - 100 лева Общо : около 490 лева.

3. Поръчване на пълен комплект LUK от http://cgi.ebay.co.uk/SKODA-FABIA-1-9-S ... 0165163303 със транспортните разходи за доставка от Англия по-малко от 300 лева, труд в сервиз - 100 лева. Общо малко по-малко от 400 лева.

 

Извод: Братя не купувайте от България, купувайте от голямата бяла Англия, ще Ви излезе два пъти по-евтино

Господ здраве и дълъг живот да дава на English queen и поданиците й.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.