Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Alpine в Пловдив къде?


Recommended Posts

Някои да знае къде има магазин в които да продават Alpine касетофони в Пловдив, тъи като новата кола е с такива колони и реших да ги направя комплект, а искам да чуя как свири и да го харесам на външен вид. Знам че има интернет магазини гледал съм ги там но предпочитам да отида на място, ако някои знае нека каже къде да се намират. Предварително благодаря за съдеиствието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сайта на Алпин, за България дават този софийски контакт:

 

PRIMAVOX Ltd.

Cherni Vrah Blvd. 67

1407 Sofia

Bulgaria

 

Tel.: +359-2-862-47-17

Fax: +359-2-689570

 

Звънни им и ги попитай имат ли дилър/търговец за Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кукленско шосе до сервиза на Бош- магазин ЕМК.На табелата пише аларми и озвучаване-Кларион, Алпайн и др.http://alarmi-bg.com/

това им е сайта.Те ми правиха аудиото и съм много доволен- много "чисто" пипат и си разбират от работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кукленско шосе до сервиза на Бош- магазин ЕМК.....

 

Мерси ще отскоча някои ден до там тъикато няма цени пък и модел да харесам, а занимават ли се с други неща, тъикато като гледам корите тракат та се чудя дали могат да ги поплътнят и някои други неща да пипнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко по аудиото.Могат да ти направят и проект за ЕММА :D .На мен ми правиха предните врати с Dynamat и съм много доволен.Другия месец като вържем усилвателя ще ми направят и настройките на Алпайна.На пролет като приключа с проекта друга песен ще запее :D;) .Аз съм с 9887 и фокал 165 А1 отпред и свири прилично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко по аудиото.Могат да ти направят и проект за ЕММА :D .На мен ми правиха предните врати с Dynamat и съм много доволен.Другия месец като вържем усилвателя ще ми направят и настройките на Алпайна.На пролет като приключа с проекта друга песен ще запее :D;) .Аз съм с 9887 и фокал 165 А1 отпред и свири прилично.

 

Я раздуй още малко какво си сложил в шкодата, ако пуснеш снимчици - цена няма да имаш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е плеъра- Alpine

Щатните говорители с които дойде Руми преместих отзад, а отпред се събраха 16 см Focal-Focal

налепихме и предните врати с Dynamat

направихме окабеляването (подготовката) за усилвателя-HELIX B4 PRECISIONНего ще го слагам към февруари че сега малко работата понамаля и за глезотий не остава.Тогава мисля и да сменя фабричните колони отзад пак със Focal.Ще олепя и задните врати и съм готов.Хубавото на този проект е че всичко е скрито- т.е. правя го да е като фабрично.Именно и затова няма да слагам бас-каса.А и ми трябва багажника все пак. Единствено плеъра издава качеството на проекта.Снимки- като стане готов.Мисля да се явя на някое състезание в любителски клас ако има.Понеже е малко шумен двигателя мислех и там да лепим Динамат, но се притеснявам че съвсем няма да го чувам и ще загубя "връзка" с него.Така на слух и с усета на тялото се държи добра обратна връзка с автомобила която не искам да губя.Все пак не е Rolls-Royce :D До Favorit 1.3LX- готин подпис! особено края

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е плеъра- Alpine

Щатните говорители с които дойде Руми преместих отзад, а отпред се събраха 16 см Focal-Focal

налепихме и предните врати с Dynamat

направихме окабеляването (подготовката) за усилвателя-HELIX B4 PRECISIONНего ще го слагам към февруари че сега малко работата понамаля и за глезотий не остава.Тогава мисля и да сменя фабричните колони отзад пак със Focal.Ще олепя и задните врати и съм готов.Хубавото на този проект е че всичко е скрито- т.е. правя го да е като фабрично.Именно и затова няма да слагам бас-каса.А и ми трябва багажника все пак. Единствено плеъра издава качеството на проекта.Снимки- като стане готов.Мисля да се явя на някое състезание в любителски клас ако има.Понеже е малко шумен двигателя мислех и там да лепим Динамат, но се притеснявам че съвсем няма да го чувам и ще загубя "връзка" с него.Така на слух и с усета на тялото се държи добра обратна връзка с автомобила която не искам да губя.Все пак не е Rolls-Royce :D До Favorit 1.3LX- готин подпис! особено края

 

Супер е конфигурацията, надявам се напролет на събора да я чуя ;) \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е плеъра- Alpine

Щатните говорители с които дойде Руми преместих отзад, а отпред се събраха 16 см Focal-Focal

налепихме и предните врати с Dynamat

направихме окабеляването (подготовката) за усилвателя-HELIX B4 PRECISIONНего ще го слагам към февруари че сега малко работата понамаля и за глезотий не остава.Тогава мисля и да сменя фабричните колони отзад пак със Focal.Ще олепя и задните врати и съм готов.Хубавото на този проект е че всичко е скрито- т.е. правя го да е като фабрично.Именно и затова няма да слагам бас-каса.А и ми трябва багажника все пак. Единствено плеъра издава качеството на проекта.Снимки- като стане готов.Мисля да се явя на някое състезание в любителски клас ако има.Понеже е малко шумен двигателя мислех и там да лепим Динамат, но се притеснявам че съвсем няма да го чувам и ще загубя "връзка" с него.Така на слух и с усета на тялото се държи добра обратна връзка с автомобила която не искам да губя.Все пак не е Rolls-Royce :D До Favorit 1.3LX- готин подпис! особено края

 

Зарибих се и малко да се постопли и ще отида да се консултирам са момчетата в сервиза, а и някои лев да посъбера :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.