Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

felicia 1,3mpi glx-не пали


unogundur

Recommended Posts

Фелициа 97 glxi не е правила никакви проблеми досега .Бензинова помпа вьрти има си налягане до филтьра ,които е продухан ,на вьзвратния маркуч след simos 2p няма бензин. Как да проверя какво става след бензинопровода,или ми даите идея до кои севиз да я дрьпна.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а в кой район на София си, за да ти кажем кой сервиз ти е най-близко?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че най-близо ще ти е сервиза на Еуратек в Надежда - обади им се, опиши проблема и ще ти запишат час да я закараш там. Може да ползваш и репатрак, щом колата не се движи, последно цената беше около 30 лв за курс в рамките на София

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Същата работа беше и при мен. Оказа се далеч по-банално отколкото го мислех. Дефект в авто алармата ми. Иначе всичко си беше наред -въртеше си, налягане, акумулатор, но не тръгваше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

верно, може и от имобилайзера да е, но трябва да се види от спец. - примерно Боби доктора може да провери алармата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.