Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Реставрация на 1000 МВ


Biotest

Recommended Posts

Карай я във Варна и я започваме.

 

0888/215820 - Мирослав

 

Поздрави

Миро днес ми се е.....ба мамата с тва мб чак ми се преиска да ти я докарам чесно маитап няма ам се справих с 999 болест :lol::lol::lol:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biotest

    18

  • gogata

    9

  • Krankenstein

    5

  • Хашек

    3

Най-много писали в темата

И аз не мога да разбера, защо никой не му препоръча хашек ? Помня когато човека пусна тема "купувам шкода 105/120" после пусна тема "купих хей тази кола" и беше дал снимки на енда карамелена (никога не съм знаел как се казва този цвят) шкода, която изглеждаше наистина добре. След това имаше тема с реставрация на колата, сваляне на оригиналната боя. Помня беше китосвано на едно място. Беше разглобил човека дори фаровете и ги беше "лъскал" и тях. И резултата е невероятен. Вижда се и на аватара му :)

 

 

сега търсих в http://skodaowner.org/ но ме прехвърля тук. Не мога да открия темата, където човека описваше докъде върви реставрацията, за сметка на това открих снимка на реставрирания фар :lol:

 

 

Мина време сетих се за галерията :)

Тук е албума на въпросната реставрирана кола http://www.skodaclub-bg.org/gallery/thu ... p?album=21

 

Защо ли си мисля,че преди имаше много повече снимки...

 

Идеята ми е. Ако имаш пари и не ти се бърза, хашек би ти направил МБ-то като ново

:mrgreen:

 

Хайде и умната :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да разбера, защо никой не му препоръча хашек ?

 

И ти, освен кой :roll: ? `Щото още в първия си пост в тази тема споменах Варненската група, като най-запалени по реставрацията? ;) Сега се очаква Алекс да направи връзката с Миро(ако не я е направил вече) и да закара МВ-то да го направят кукличка 8) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз не посмях, понеже знам, че на Хашек не му е основна дейност това, а и доста шкоди го чакат в момента за реставрация... а досега никъде не съм срещал из форума оферти от него за реставрация на коли, няма да е зле да пусне в раздел Реклама ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама аз със никой не съм искал да се заяждам. И не виждам какво значи "реклама" ? Той човека си разбира и си може. Това не е реклама това е съвет. Пък и на колкото и места да пише "виж хашек какво е направил, той може" няма гаранция, че човека ще започне реставрацията на мб-то. В неговия албум в галерията видях че има и расфасована 130RS. Може нея да иска да си прави :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То като кажеш "Хашек" вече си е достатъчна реклама smile174

да, ама новодошлите форумци може да не го знаят ;) Хубаво е, че Хашек сам си е предложил помоща и не виждам защо смятате, че някой друг е трябвало да го прави вместо него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За питане пари не взимат! Т.е. питай си, пък няма лошо и да ти откажат. А ако откажат си има финансови методи за коригиране на отказа :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не за бързане не мисля ама да не е 4ак пък 2г... :roll:...аз мисля 4е наи добре ще да е да си я хване някой и да си я прави само той...имам предвид да не се занимава с други коли (незнам как ще стане това) :) да стане като кукли4ка...Гогата каза 4е правите срещи 4есто,е аз мисля при следващата такавa да се присъединя към вас или който доиде...:) тамън ще има доста за дискутиране...с този моои проект!!! :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...наи добре ще да е да си я хване някой и да си я прави само той...имам предвид да не се занимава с други коли (незнам как ще стане това) :) ...

 

:?: :?: :?: Значи, аз знам долу-горе колко си изкарва един тенекеджия и един бояджия на месец. Ако смятаме да им затворим халето за 2 месеца само с твоята кола, повярвай ми ще ти излезе соленко...

 

Що се касае темата в раздел "Реклама", не възнамерявам да пускам такава, тъй като не го правя с комерсиална цел (Засега!).

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хашек, говорихме вчера с колегата надълго и нашироко по темата. Общо взето обясних му същото, каквото и ти с горния пост(т.е. че е невъзможно да се прави само неговата кола и нищо друго покрай нея). Надявам се, когато реши какво наистина иска, да се обърне към теб (без да ти правя комплименти, но по-добър и по-голям мераклия трудно ще намери :) ). Живот и здраве, ще идва на събора май месец (аз също :mrgreen: ) и съм уверен, че там на живо ще се разберете за какво става дума, пък после живот и здраве, ще си имаме още една супер стегната ембечка в клуба, след тази на Анастас :P . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах това с голфа е 4е нямам друга картинка...нищо айде да внесе малко разнообразие... :D

 

:idea: слагай тази направо: http://picbg.net/pic.php?u=13471uWZZR&i=76403&file=.jpg - като я намалиш с размер на аватар няма да си личи ниското качество ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алекс, приятелю, може и тази да сложиш, хем да ни напомня за доброто старо минало :P .

 

normal_DSC04356.JPG

 

 

П.П. Как оспамихме темата само :oops: :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу Гога тази снимка я бях тотално забравил...ехх бяха времена :D ...тогава беше един доста забележителен момент-2 коли на път към София,няма такава гледка,като на парад бяхме 8) Безплатно шоу за вси4ки...споко Гоше и тия времена ще се върнат :!: с малко помощ от колегите от форума..... smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу Гога тази снимка я бях тотално забравил...ехх бяха времена :D ...тогава беше един доста забележителен момент-2 коли на път към София,няма такава гледка,като на парад бяхме 8) Безплатно шоу за вси4ки...споко Гоше и тия времена ще се върнат :!: с малко помощ от колегите от форума..... smile162

 

значи тебе съм засичал на кръстовището до спортното училище преди време?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аууу Гога тази снимка я бях тотално забравил...ехх бяха времена :D ...тогава беше един доста забележителен момент-2 коли на път към София,няма такава гледка,като на парад бяхме 8) Безплатно шоу за вси4ки...споко Гоше и тия времена ще се върнат :!: с малко помощ от колегите от форума..... smile162

 

значи тебе съм засичал на кръстовището до спортното училище преди време?

 

навлизате малко в раздел "Ти ли беше?":!: Ванко, в София, кв. Люлин има още една бяла 1000МБ, даже по-запазена от тази, но от година-две стои в гараж на трупчета и май не е изкарвана... все пак може и нея да си засякъл преди

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми...сега не мога то4но да се сетя за какво говориш,но ако ми припомниш слу4ката(ако е имала такава)... :!:

 

Колега, извинявай, ама ако сме българи да ползваме уникалната буква на кирилица "Ч", а не цифрата 4, понеже излиза че нямаме азбука и като циганите слагаме каквото ни дойде под ръка, за да можем да общуваме, а ако ни си българин, нямай грижи.Не се заяждам, но щом българите не си пазим азбуката не виждам кой друг, бих помолил и други колеги ако ползват тия ченгели, да си припомнят наешто А, Б.... използвано от векове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не заяждайки се ще ти отговоря- приемам критиката,принципно пиша на друг режим както пове"ч"ето хора smile071 ...като гледам и ти пишеш така,защото надали незнаеш разликата "шт"...и "щ".... :!: И все пак евала smile126 че все още има хора като теб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не заяждайки се ще ти отговоря- приемам критиката,принципно пиша на друг режим както пове"ч"ето хора smile071 ...като гледам и ти пишеш така,защото надали незнаеш разликата "шт"...и "щ".... :!: И все пак евала smile126 че все още има хора като теб...

 

Абе знам разликата, ама пиша и с 10 те пръста, по машинописната система, не гледам клавиатурата, ОК, радвам се че се разбрахме smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
Е не за бързане не мисля ама да не е 4ак пък 2г... :roll:...аз мисля 4е наи добре ще да е да си я хване някой и да си я прави само той...имам предвид да не се занимава с други коли (незнам как ще стане това) :) да стане като кукли4ка...Гогата каза 4е правите срещи 4есто,е аз мисля при следващата такавa да се присъединя към вас или който доиде...:) тамън ще има доста за дискутиране...с този моои проект!!! :roll:

 

какво стана с реставрацията. твойта може да стане преди събора/предполагам като се свалят калниците ще излезе още нещо/. тия дни ще ти покажа кое как се прави и после ще прецениш как е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.