Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 1.2 - проблем


stenly

Recommended Posts

Момчета имам проблем с едната Фабия. Когато паля се чува някакво пристъргване, а когато карам на и над 3000 оборота нещо стърже под капака :? Изобщо не знам какво и става на количката - километрите са 12000.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кога ти се появи този "синдром".

Колегата по горе е казал ....вероятно от какво може да е!

Но на мен ми се струва че е от атмосверните условия-ако имаш някъде лед отдолу и прочие.Тука в Дч. с тези снегове и тн-джипа същата работа-тресе ще се пукне отдолу.Една паростуйка и е като нов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шумът се появи вчера :? Предполагам, че е от ниските температури :roll:

 

Благодаря ви за мненията момчета, скоро ще посетим сервиза и ще напиша от какво се е появил този шум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета имам проблем с едната Фабия. Когато паля се чува някакво пристъргване, а когато карам на и над 3000 оборота нещо стърже под капака :? Изобщо не знам какво и става на количката - километрите са 12000.

 

като натиснеш педала на съединитела, ако спира тичай да ти сменят лагера на централната ос. в купето се чува по-ясно от колкото вън.

 

ikonoma - тя е с верига

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.