Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти-Това е друга бира!


Recommended Posts

http://www.briskoda.net/forums/fabia/fa ... e/38722/5/

Освен тази погледнете и последната страница!

http://www.briskoda.net/forums/fabia/fa ... e/38722/6/

 

Искам мнението ви-според вас коя джанта и ходи!

(въперки че почти всички са хибави-ОЗ Ултралегера 18ката мачка по пътя си-а и 17ка Грандтуризмо не лъже-стига черната РСка да нямаше такава гадна добавка към предната броня)

 

Ако модератора сметне тематаза не на място-да се разпорежда както сметне за правилно.

(мое мнение е че темата е по тунинга-лично аз търся най-сполучливата джанта за Фабията-или поне една от най-сполучливите)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Черната РС-ка с червените калобрани и OZ джантата е супер. По надолу има една червена РС-ка пак с OZ джанта.. и тя не е лоша. Също и червената РС-ка с джанта от порше е готина. Това е мойто мнение.. дано избереш готини джанти за РС-ката. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е джантата която най-много ми хареса от линка който си дал. Също ми хареса и пак ОЗ бялата която е сложена на черна фабия с червени калобрани, но е много комерсиална и такава имат вс състезателни автомобили. http://i115.photobucket.com/albums/n319 ... CT0017.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Графитените джанти от Seat Cupra 17-ки с гуми 205/40/17 за RS-ката ти :mrgreen: Е това е джантата ;)

 

Само не слагай 18-ки :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А 18ки са вече много големи-по точно трябва да се карат с много ниски гуми за нашите пътища!

А и изчисленията спрямо оригиналните 16ки вече мисля ще се променят доста!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова ти казвам, да не вземеш да се метнеш на 18-ки. ОZ-ките на черветана Фабиа са 18-ки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

stenly-аз още горе съм написал,че Ултрагелерата са 18ки-за наште пътища са абсурд-поради гумата-трябва да е на 35!

corropt-тя Градтуризмото е единствената джанта която може да се купува свободно-въпреки че е направена за рали.

Масова е само при рали автомобилите-иначе е доста рядко срещана по улиците в ежедневието.

:oops: Аз да бъда честен-отдавна си имам джанти(ама нямам гуми)-пуснах темата малко да разведря раздела,а и ГЛАВНО за да споделите вашето мнение! :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

????????

Честно да си кажа-джантите на Октавия не ги знам!Сега ще се поровя из нета да видя какъв е този модел.

А за джантите-на събора ще ги покажа!Но не са от Шкода,Фолксвафен,или друго представителство!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е Спайдър.Лично мое мнение е че на Октито мн и ходи,но на фабията е някак си.....мен не ми харесва-гледах в Докси 3 такива-и нещо не е мойта джанта сякаш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен 17-ки Спайдър от Октавиа 1 РС и отиват най-много :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-много ме зарадваха белите O.Z. 17" and 225/35/17. H&R 40mm и първите черни (даже всичките черни). Белите изглеждат няк'ви състезателни. Бе яки са много:) Тези на Поршето също са готини, но според мен са с посока, а пичът е сложил 4 еднакви. Лично ма мен по-ми харесва как седят от дясната страна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Белите OZ Superleggera на мен лично ми допадат невероятно много по принцип, пък и на Fabia също й стоят повече от добре. Макар че и черни OZ бива :) Като цяло като комбинация от цветове най-много ми харесва жълтата обаче :mrgreen:

Успех в избора smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ися, черната кола според мен не е за бели, нито пък чисто черни джанти...

 

Късно е РОСКА-мандалото хлопна :) !

Между другото черните джанти на сребристата РСка (JohnyFive-Barrie from Briskoda-my friend from Doksy) много сполучливо и стоят!

Какви да са Роска-сребристи?

Трябва да се търси леко уникалност,леко нестандартност-но да не се излиза от "спортната" линия(лично мое мнение)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес ми пристигнаха и новите гуми с който ще обуя колата през 08г.

Специални благодарности на Ники (D_power)-човек нямаш равен-толкова услуги ми направи,незнам как ще ти се отблагодаря!

На бат Дончо-Penaowner-за съдействието-голямо БЛАГОДАРЯ КОЛЕГИ.

На следващия събор ще има изкъртване на мивки! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.