Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем аларма от ЕТ (Roomster)


s_stoqnov

Recommended Posts

Здравейте,

може ли някой да каже защо при загряла кола и външна температура под -3 градуса, при заключване и активиране на алармата, последната се задейства след около половин или една минута, напълно самостоятелно?

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странен проблем. Мисля си, че може да е повреден някой от обемните датчици в купето и от това да пищи :roll: . Общо взето, съм останал с впечатлението, че алармите в ЕТ ги монтират ученици едва ли не, `щото днеска се наложи да викам сервизна кола, заради паднал акумулатор, най-вероятно заради оттечка от алармата(според момчетата, които дойдоха) или дефектен акумулатор. В следствие на това, точно, когато най-ми трябваше кола, останах без такава, ама както и да е. Не се притеснявай да звъннеш в сервиза. Най-вероятно ще попаднеш на заместник шефа Миков (ако звъннеш днес) - изглежда свестен и кадърен човек, и си разбира от работата. Поне такова впечатление ми остави днес, като дойде да вземе Румстъра. Телефона, както сигурно знаеш е 02/813 700, за сервиза се набира 5. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Гога!

Странното е, че при студен автомобил всичко е нормално - карам, заключвам колата с ключа изчаквам 15-20 мин., след това активирам алармата и няма проблем ... когато ходя на обслужване ще ги накарам да погледнат (още към 500 км) ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, Гога!

Странното е, че при студен автомобил всичко е нормално - карам, заключвам колата с ключа изчаквам 15-20 мин., след това активирам алармата и няма проблем ... когато ходя на обслужване ще ги накарам да погледнат (още към 500 км) ...

 

Колата ти е в гаранция - какви още 500 км. Бягай веднага за рекламация. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги да попитам. нужна ли е допалнителна аларма при наличието на имобилайзер ?

 

Ами въпрос на личен избор е. Принципно е добре да доплатиш да ти сложат една аларма, щом не си го направил като си взимал колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Застрахователите изискват аларма за автокаското. Обаче, винаги съм се чудил как ще разберат дали е била включена. Да няма да правят очна ставка между собственика и крадеца?

s_stoqnov, щом си в гаранция, беж в сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.