Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 1 комби осветление багажник


mitko_vd

Recommended Posts

Колеги проблема се изразява в това, че шкодата (комби) има 2 лампички от ляво и от дясно, които на светят понеже нямаше лампички. За мое изумление като поставих лампички, те светят нон стоп, не се влияят от затваряне на вратите, гасене на плафониера, палене на колата и т.н. Това фабричен недостатък ли е или нещо ми е убегнало?

Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е машинката да не работи и именно поради тази причина да са махнати лампичките (крущките на лампичките) иначе като затвориш багажника трябва да гаснат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не би трябвало да се изключва след 10 секунди. Ами ако разтоварваш багаж 20 минути?! Проблемът е в бравата. И аз имам комби като твоята. На мен пък ми изгасва осветлението до 2 сек след отварянето. Но има проблем в бравата - има едно оранжево палче на бравата, което при теб явно е застопорено в положение "on" непрекъснато. Работата на осветлението в багажника е неразривно свързана с бравата. Там трябва да си търсиш проблема...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз са6то сам с комби,но на мен ваоб6те не гасне6е,а и на таблото ми свете6е 4ервената лампи4ка за отворена врата,поинтересувах се и се оказа,4е има няква ампула в бравата и от нея е проблема и махнах кабел4ето на бравата за да не ми свири алармата и да не ми свети 4ервената лампи4ка на таблото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко, оправи ли проблема с осветелнието ? Питам зашото и при мен от снощи положението е същото. Преди няколко месеца забелязах, че осветлението в багажника ( както и в купето) се включва при отключване на колата. При даване на контакт в купето лампите гаснеха, а тези в багажника - не. Реших, че това не е кои знае какъв проблем и си карах така ( или след отключване на колата отварях и затварях багажника и лампите гаснеха). Но .... :) Снощи заключих колата и лампите не изгаснаха. Отворих и неколкократно затварях вратата на багажника, но лампите така и не изгаснаха. И се принудих да откача клемите на лампите и сега нямам осветление. Но ме дразни мисълта, че има проблем с тоците. Честно казано не ми се пипа по бравата на задната врата, пък и не знам на кой да се доверя. Ако се появи решение на проблема ще се радвам да споделите, за да знам как да действам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.