Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос


TIG

Recommended Posts

Привет,

 

Колега иска да си купи Шкода Фабия 1.4 MPI, като I-то е червено. Чуди се дали това значи, че е 101 коня, или е стандартните 68?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че и-то е червено не означава нищо!!! лепенки се продават за по 15 лева ! че даже и кори на двигателя съм виждал сменени ! важни са буквите от талона и задните дискови спирачки !! основно по това се разбира дали е 68 или 101 !!! успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едва ли някой ще тръгне да си сменя табелките отзад на фабията и то при 1.4!

Аз разбирам да е "самолет" да и сложиш 1.4-.......!

Влез най-добре в ЕТ и провери-че те бяха 64,75,има по 80 и 101?

Можеш ли да им хванеш спатийте?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... важни са буквите от талона и задните дискови спирачки !! основно по това се разбира дали е 68 или 101 !!! успех

Е аз съм с барабани отзад и доста спорове водих с ЕТ по темата.

Ако двигателя е BBZ е 101 к.с. Между другото този двигател VW го води 100 к.с.

smile191 c5775bm, какъв RS пакет си сложил на комби/седан? Питам от любопитсво, защото задната броня е същата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия 100-100кс мощност нещата тръгват оттам, че става дума за 74KW, което умножено по 1.36 дава 100,64кс. Това може да се закръгли на 101кс, защото е повече от 0.50 от цялата конска сила. Така че нищо чудно VW да го водят 100кс., но да е същия двигател.

 

А за колегата - наистина най-добрият начин да види какъв му е двигателя е да провери кода му. В малкия талон на моята кола го има и ако Фабията не е регистрирана отдавна би трябвало и тя да го има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.