Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Къде да си оправя тоците (в Пловдив)???


mecho_klecho

Recommended Posts

Да ви кажа какъв е проблема, новата кола има центално, аларма и дистанционно палене, но се е получила една плетеница от кабели която виси под тъблото и не са вързани както трябва някъде неправят контакт и имам проблем с паленето, като ги размърдам даде контакт някъде където е проблема и колата тръгва но това ме дразни и съм решил да ги орежа всички тези екстри, а от тоци нищо неразбирам.

 

Та въпроса ми е къде има добър жичкаджия които се занимава с аларми и подобни неща в Пловдив и по възможност да не ми отреже главата като доиде време за плащане.

 

Предварително благодяра за съдеиствието

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитай колега Penaowner (Дончо). Виж темата с телефоните там в раздела ВСЕКИ ЗА ВСИЧКО. Той разбира от тези неща.

 

Поздрави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше от Сф щяхме да те оправиме за нула време. Повече от 20на лв не би трябвало да ти вземат за да се изкоруби прекъсването на запалването или т.нар. функция "имобилайзер", която изабщо не е трябвало да бъде включвана, но някой алармаджия се е престарал. Ако имаш път към Сф свиркай да оправиме проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.