Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Защита от лоши пътища


ikonoma

Recommended Posts

Това за гумите MATADOR и BARUM е наистина голяма простотия!Как може кола за 35 000 - 40 000 лв да е с някви гуми дето мога да ги сравня само с цървули!!! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
:D Вдигай, не се чуди! Ефекта при мен е много добър. Поставянето на втулките е добре да е в сервиз, понеже трябва да се вдигне колата, натягат се пружините и т.н. Така че по-добре при майстор .
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таман напиша нещо някъде и после видя, че в друга тема се пита за него... :mrgreen: Нищо де - така е по-икономично - copy/paste и готово...

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... c&start=15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята когато я купувах я поръчах със защита от лоши пътища и да ви кажа съм доволен. Обаче се замислям дали не се отразява на возията, защото вози доста твърдо-абсолютно всяка неравност се усеща, а като влезе дори и в малка дупка направо се чува едно "туп"-къса ти се сърцето. Ако знаете дали е това причината кажете, а и да не е-опасно ли е това хлопане, дали няма да се строши нещо или си е нормално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята когато я купувах я поръчах със защита от лоши пътища и да ви кажа съм доволен. Обаче се замислям дали не се отразява на возията, защото вози доста твърдо-абсолютно всяка неравност се усеща, а като влезе дори и в малка дупка направо се чува едно "туп"-къса ти се сърцето. Ако знаете дали е това причината кажете, а и да не е-опасно ли е това хлопане, дали няма да се строши нещо или си е нормално...

 

Моята пък няма такава защита ( просто не знаех, че се предлага) , но возията също е твърда , "туп"-ането се чува и при мен доста качествено. Така си е от нова. Сега напоследък като се постопли тупането понамаля . Гумите поомекват , може би и някой тампон на макферсон или незнам какво още там .

 

Не ти е там причината... споко !

Причината е някъде другаде...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи това тупане и на Мазда 3 съм го чувал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Абе имаше някъде една картинка на разглобените макферсони с мястото на втулките за повдигане на нея. От половин час ровя, но не мога да я намеря. Някой може ли да я качи или да даде линк?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 години в ЕТ повдигане с металната кора на картера ми излезе 850 лв. за октавия 1 .доволен съм защото преди това два пъти пуках картер и с пътна помощ в сервиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

До IKONOMA Миналия месец е правих процедурата с повдигането на предницата в ЕТ. Тъй като трябваше да сменям лагери и тампони на Макферсона си поисках и фтулки за повдигане.Самите втулки струват по 12-13 лв.Като цяло ефекта е 30мм. по висока предница.Цената беше около 300-350 лв. части и труд.Струва си.Вече почти месец карам и няма забележки относно стабилност.Моята Окти мисля,че беше същия модел като твоята.Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отдавна го направих, много съм доволен. Втулките ми са без пари, труда - собствен. :) По-миналата седмица си сложих нови кори под двигателя и стана бижу. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.