Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Спешна помощ за АГУ


hadjiasen

Recommended Posts

Моля,дайте съвет каква АГУ да монтирам и къде на Шкода Фелиция 1.3 MPI.хечбек. Колата ми е страхотна и искам да я направя максимално сполучливо и добре. Пишете ми, ако някой е постигнал това.Каква бутилка е най удачна,може би на мястото на резервната гума.Чакам вашите съвети за нешто изпробвано и доказано.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата FAV135 сподели, че при ПТП му се е деформирало леглото на резервната гума на Формана, не съм сигурен, че е най-добрият вариант...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Колегата ikonoma, ти е посочил много точен линк към моята тема и монтирането на газ точно на този двигател :)

 

 

ПРОДАВАМ инжекционна газова уредба BRC-24NZB пълен комплект и с бутилка 70 л. Всичко BRC свалено професионално. Цена 890 лв без монтаж. 0897929369

 

Bobi Doctora говореше за някъкви цени около 800лв. ЧИСТО НОВ газов инжекцион ПЪЛЕН КОМПЛЕКТ (без монтажа естествено) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такава за монтиране в легена на резервната гума е около 100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.