Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia I Combi - какво правим с антената в автомивка ?


Noble

Recommended Posts

Става дума за последните антени (колата е произведена юни 2007).

Какво да направя за да не я претакова автомивката (в OMV например) -

кой какви лични впечатления има ?

В немските форуми съветите и мненията са много противоречиви ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми колега, като ходих да си нагледам колата в двора на ЕТ преди да я взема (не е Фабия, но антената е същата), антената беше сгъната надолу (стоеше почти на линията на покрива). После, като взех колата, пробвах от чисто любопитство да я наведа надолу, ама не става или може би просто не съм я напънал достатъчно :roll: . Иначе не мисля,че автомивката ще й направи нещо. Ако толкова те притеснява, просто ползвай автомивки, където мият колите ръчно. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо ми е интересно,кой ходи да си мие колата на валяци,дето ти правят колата на леш!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо ми е интересно,кой ходи да си мие колата на валяци,дето ти правят колата на леш!

 

Абе и аз това се чудя, ама това е тема на друг разговор :mrgreen: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее,колеги това е брутално според мен! чисто нова кола да я миеш на валяци е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...като ходих да си нагледам колата в двора на ЕТ преди да я взема (не е Фабия, но антената е същата), антената беше сгъната надолу (стоеше почти на линията на покрива). После, като взех колата, пробвах от чисто любопитство да я наведа надолу, ама не става или може би просто не съм я напънал достатъчно...

Гога, не пробва ли първо да я развиеш? Накланяш след това и пак завиваш.

 

Redline__, след фейслифта с оглед да ограничат кражбите, вече не могат да се свалят. Можеш да развиеш и наклониш назад и дотам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ID A, мерси за инфото. Още днес ще пробвам дали става така. Не че ми е притрябвало, ама пусто любопитство :mrgreen: . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да и стане-те валяците са меки.

На мен ми се наложи на сила да си я измия моята на валяци в Млада Болеслав в Чехия за събора-понеже там хората не мият ръчно-всичко е автоматизирано с цел печелене на време!

Нищо няма да и стане-не се притеснявай-но валяци не ти препоръчвам

Колкото и меки да са самите четки-все пак малко или много драскат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо ми е интересно,кой ходи да си мие колата на валяци,дето ти правят колата на леш!

 

Ето това и на мен ме е много интересно. Абе колеги ебати отношението имате към колите си, я ги поглезете малко, стига тънили за тяхна сметка :lol:

 

Горките Шкодички :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и водоструйка си купих, вие на валяци ще ги миете. :?

 

И аз съм така, а с топла водичка от бойлера си става пароструйка пар екселанс. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.