Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Смяна на фар или стъкло


stanimir_angelov

Recommended Posts

Искам да попитам сложих си ксенон на шкода октавия 1.9тди 2000год. свети много добре, но въпросът ми е може ли да се смени само стъклото на фара и ще има ли някакъв ефект или трябва да сменя целия фар за по добра светлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

или очите ми виждат 10 теми пуснати от теб който са еднакви или този форум започва да се бъгва мн лошо... вярвам че в теб е проблема.

 

По въпроса ти:

може всичко може желание и пари да имаш ще си го направиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като свети "много добре" за какво ти е да свети повече :?: . Ако октавията ти е от преди фейслифта (демек фаровете не са кристални) можеш да си купиш фарове от Окти1 след фейслифта, например :) . Даже ето тук - http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=7760 се продават такива ;) . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като свети "много добре" за какво ти е да свети повече :?: . Ако октавията ти е от преди фейслифта (демек фаровете не са кристални) можеш да си купиш фарове от Окти1 след фейслифта, например :) . Даже ето тук - http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=7760 се продават такива ;) . Поздрави!

Не може, мисля, че бяха по-различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.