Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

монтаж на ел.стъкла...


dekata

Recommended Posts

Може ли да се поставят ел.стъкла на моята каляска?Става въпрос за предните врати.Кви парици ще ми излезе интервенцията ако може да се поставят и трудно ли става?

 

 

OFF-Джамовете-джжжъъътт,музиката-сватба..Таванът -черга.. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Фелиция има серийно ел. стъкла , въпроса е да намериш втора злоупотреба машинки и копчета , малко жица / брат мийй / и си кат чисто нов :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Best Forman, сори за ламерския коментар (ако мога да ползвам речника на новия, твърде колоритен колега swiftyto :mrgreen:), ама да намериш Фела с ел. стъкла в морга, в България е почти толкова вероятно, колкото да намериш читава Шкода 1000 МВХ :lol:. Иначе с пари и желание всичко се постига.

dekata, може да провериш в ЕТ дали не продават механизмите. Опасявам се обаче, че цената ще охлади доста стабилно ентусиазма ти :? .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За оригинални от моргата е ясно-трудна работа.Мислех си за от друга кола дали ще станатgruebel.gifА примерна цена на нови,че нали знаете-меракът е като разстройствотоmhihi.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фаворита съм монтирал ел.машинки от фиат "регата".По принцип не е сложно .Мисля че може да се приспособи от всякаква кола стига да си малко по изобретателен. При мен се наложи да монтирам само една планка .Цялата сложност се състои в това да закрепиш машинките и да прекараш два кабела.Кабелите са лесни.Целта на ключето е да обръща поляритета на захранването на моторчето. Ако си на "ТИ" с тоците съм сигурен че ще се справиш и сам . Не ми се вярва при фелицията да се закучи чак пък толкова.Иначе най- добре е оригинални, но кой знае колко пари ще те обрулят тия "говеда ненаситни" в ЕТ.Айде ....успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На фаворита съм монтирал ел.машинки от фиат "регата".По принцип не е сложно .Мисля че може да се приспособи от всякаква кола стига да си малко по изобретателен. При мен се наложи да монтирам само една планка .Цялата сложност се състои в това да закрепиш машинките и да прекараш два кабела.Кабелите са лесни.Целта на ключето е да обръща поляритета на захранването на моторчето. Ако си на "ТИ" с тоците съм сигурен че ще се справиш и сам . Не ми се вярва при фелицията да се закучи чак пък толкова.Иначе най- добре е оригинални, но кой знае колко пари ще те обрулят тия "говеда ненаситни" в ЕТ.Айде ....успех!!!

 

браво !

 

аз не бях очаквал някой да се сети да сложи на Фаворита ел.стъкла ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напролет като я разхвърлям за генералния ремонт на ламарините ще пусна снимки да видите как е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бисер :) аватара ти е железен ... този велик лидер на България :!:

жалко че почина и разбиха живота на човека.... направихме сума ти и заводи по негово време, а след него ги разбихме и ще строим на тяхно място молове!

Пример ЗАВОД "ВАМО" във Варна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.