Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелиция в автоморга?


bobigrig

Recommended Posts

последно видях преди 1 година една доста оглозгана на околовръсното близко до отбивката за симеоновския лифт. Автоморгата която е срещу ОМВ-то, Сега дали има нещо или няма немога да ти кажа, но ходи да видиш там има доста трошки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, привет на всички! :)

 

Аз мислех да пусна подобна тема...

Трябва ми капачка за отвора за наливане на масло, че старата се затри оня ден на Околовръстното. :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 лв. във всеки магазин за Шкода ... за къв ти е втора ръка ... ако все пак държиш да е стара ще трябва да се разровя в старите чарколяци да ти подаря една черна ;)

 

П.П. Провери си отдушника да не е пълен с гадости , които да замръзват и да ти изхвърля капачката :!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам червена пък! :P

Мерси за съвета.

 

Колкото до магазините също ще помоля за упътване. Аз се сещам само за един на бул. Левски, преди Сточна гара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам червена пък! :P

Мерси за съвета.

 

Колкото до магазините също ще помоля за упътване. Аз се сещам само за един на бул. Левски, преди Сточна гара.

 

разгледай този раздел на форума. Има доста магазини който не са описани, но тези са по старите и са заредени добре със всякакви части на разумни цени.

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewforum.php?f=15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Колкото до магазините също ще помоля за упътване. Аз се сещам само за един на бул. Левски, преди Сточна гара.
..пък и не забравяйте, че си имаме и сайт - там има списък на магазините с координатите им: http://skodaclub-bg.org/site/index.php? ... &Itemid=39
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти трябва?

Трябва ми ламарината под двигателя, че я нямам. Ходих в моргата която е близко до отбивката за симеоновския лифт, която е срещу ОМВ-то. Има две Фелиции, но точно тази ламарина я няма. Едната Фелиция е пикап, а другата си е обикновенна, ако някой го интересува.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... а другата си е обикновенна, ако някой го интересува.

 

колега, какъв цвят е и забеляза ли дали е изгнила петата врата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая другата Фелиция, беше нещо червеникаво. Има удар отзад в ляво. Ама вратата в какво състояние е не видях, даже не съм сигурен дали имаше врата. Моргите са две и колите се намират в лявата морга, която се пада малко по - отзад и е по - голяма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.