Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Tunning Octavia Tour 1.9 TDI


Recommended Posts

Здравейте,

 

искам да ви питам някой знае ли нещо за digitaltunning. Попаднах им на страницата и прочетох че с чип вдигат мощноста от 90к.с. на 120 к.с. Та идеята ми е дали си заслужава такова нещо и дали читави го правят. То докато падне гаранцията на мойта има още 10 месеца ама питам все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че няма хора от форума с чипове от там(те не че са много с чиповете де),за да споделят впечатления.

Имаше един обаче той се оказа фантом :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно, а да знаете дали случайно в ЕТ или във Юнитрейд могат да го направят легално и читаво това нещо. Защото преди няколко години имах Голф 4 със 136 к.с и май пак беше този двигател само дето по електрониката беше пипано. Идеята ми е като се прави нещо по колата поне да бъде направено като хората, а в официалните сервизи по презумция би трябвало да е по-добро изпълнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ,не предлагат такава услуга

за ABT знам че предлагат гаранция но още е неясно с официалния (уж)представител http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?t=6835

но пък е скъпо :( ,истинско но скъпо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.