Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Датчик за температура- ОТКРИТ, в предната броня бил мръсника


lubomirov1985

Recommended Posts

Колеги,всеки ден като се кача в колата и се сещам да се допитам до ВАС,къде се намира датчика за външната температура на Октавиа 1? Чувал съм,че на някои коли е в калника,във външното огледало и т.н. Но на Шкодето къде ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Огледай в ляво зад бронята трябва да е някъде :roll: . Поне при мен е там. Междудругото, ако не ме лъже паметта вече имаше такава тема. Може да провериш там ;) . Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да го търся,но чисто информативно питам,че имам чувството че не се влия е много много от движение,или пък като загрее двигателя,че нали има някои дето им е в двигателния отсег. Goga,мерси все пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

А на фабия каде е?Питам защото вчера гледах една Фабия и показваше -0.5.А на вън беше поне -5-6градуса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.