Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

XENON


lubomirov1985

Recommended Posts

Да се похваля,днес Окти се сдоби с нови очички (Bi-Xenon) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси,мерси. Утре ще го пробвам на извънградско как е и обещавам,че и снимки ще има 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да споделя мнение-свети много добре,направо суши пътя дет се вика :mrgreen: а пък като пусна дългите е лудница. Довечера ще пътувам извънградско и ще придобия още по-добра представа и ще пусна и снимки

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи също къде са закачени баластите. Наложи ли се да се пробиват пластмасовите капачета на фаровете за да се прокарат жиците. Ако ти се занимава, може да пуснеш една снимка отзад на фара за да се ориентирам как са монтирани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едната баласта е между калника и акумулатора,а другата е до казанчето за водата. Капачките не са дупчени нито са рязани,просто са промушиили кабелите. А снимки най-вероятно ще кача утре!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "lubomirov1985" - Колега. Браво за придобивката. Кажи как светят фаровете, аз на снимки не държа :) И ако може да споделиш цената на удоволствието..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този уикенд пътувах доста,а в петък вечерта карах през цялото време на тъмно и наистина разликата е огромна,даже не съм пускал дълги.Много съм доволен. А цената е 288лв. Bi-xenon + 50лв монтаж,за да ми важи гаранцията (1 година)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Може би трябва да говоря с хора, продаващи/монтиращи този вид светлини, но ми се иска да запитам и тук - на всяка кола ли могат да се сложат тези джаджи? Не греят ли повечко от нормалните, следователно да създават опасност за рефлекторите на фаровете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Може би трябва да говоря с хора, продаващи/монтиращи този вид светлини, но ми се иска да запитам и тук - на всяка кола ли могат да се сложат тези джаджи? Не греят ли повечко от нормалните, следователно да създават опасност за рефлекторите на фаровете?

След като се интересуваш не е лошо да попрочетеш другите теми!!!

Може да се сложи на всички автомобили и грее по малко. Проблем може да възникне с некачествените крушки който нямат UV филтър. и пластмасовите фарове

 

@lubomirov1985

Колко К крушки сложи? Какво стана със снимките? На мен ми е интересно как свети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам от колегите и посетителите на форума дали има някой или дали знае някой старата Фабия с оригинални ксенони с оптични (лупа) фарове ли е или с рефлекторни като нормалната Фабия.

Искам да кажа ако монтирам първо това http://www.superskoda.com/images/Svetla/skfa013.jpg

и след това ксенон дали ще изглежда добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. И аз искам да си сложа такива, но незнам дали ще ми станат. Сподели от къде ги купи и кой ти ги монтира, че цената е много добра. Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. И аз искам да си сложа такива, но незнам дали ще ми станат. Сподели от къде ги купи и кой ти ги монтира, че цената е много добра. Мерси

 

Защо не прочетеш малко из форума, толкова ли е трудно :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.