Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с тръбопровода за стъкомиене на задно стъкло


petar_kir2000

Recommended Posts

Здравейтея

И аз съм шкодаджия като вас. Моята е Fabia 1.9 SDI.

Имам много неприятен проблем. През януари, използвах помпата за измиване на задното стъкло ми се е откачил тръбопровода за задното стъкло.(явно течността не е била наистина "зимна", за каквато я продаваха) :( :evil: . Сега уогато пусна помпата за задното стъкло, течността ми се излива в двигателния отсек.

Лесно беше да открия откачената тръбичка(тя е точно под електронния блок и завършва с едно Г), но днес 3 часа се мъчих да намеря къде да я пъхна, но без успех.

:oops:

Бихте ли ми помогнали със съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Много ти благодаря Ikonoma,

 

Беше много полезно, но видях голям зор да открия тръбичката В КОЯТО да сложа измъкналата се тръба.

Като помощ за други, които имат тези проблеми, искам да обясня,

че тя се намира зад снопа от кабели, под компютъра.

За да стигнеш до там, трябва да свалиш въздушния филтър само. Не е необходимо сваляне на компютъра, дори неговото откачване. Но е добре да се въоръжиш с огледало и фенерче(лампа), защото трудно се вижда.

Искам да прикача схема на местото, но не виждам как!

[/img]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.