Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с централното на Фелиция


Doctor_sink

Recommended Posts

Така и така нещо се ентусиазирах да я стегна пък и чукна 100к

До скоро централното заключване си работеше екстра до един хубав момент, в който се заключи само шофиорската врата.

Кога съм в колата и всички врати са заключени вдигам лостчето и се чува само звук изпод волана в ляво "зззззз" но нищо не се случва с другите врати.

Чудя се проблема електрически ли е... или просто има нещо което е развалено... евентуално някаква схема или съвет какво да проверя и да направя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а централното оригинално ли е или слагано допълнително? иначе ако си от София, твоят колега Bobi Doctora според мен е най-добрия "доктор" по ЦЗА и аларми в този форум - щом дори моята антика успя да оправи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми досега си играх да разбера точно това ... изглежда е добавено като съдя по начина по койт ое закрепено... раглобих малко пластамасите по волана и извадих... явно не знам как се казва черна кутийка с платка в която жлиза куплунг... на платката гледам,че са изгорели връзки и предполагам че там ее проблема, от нея идва и странният зжук като заклча вратите... някакви идеи,, колко струва нова такава...? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много зависи какво е - с дистанционно, без дистанционно, оригинално, неоригинално. Може и за 10-тина лева да го купиш, ако е от най-прост вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами с ключ е... една проста черна кутиийка с 4 винтчета в която седи платката а отстрани на кутийката има 2 дупки да се закрепи кум някоя 4аст на колата цялата кутийка... супер елементрана е но и идея си нямам пурвия собственик как си е играл и откъде я е намерил и купил :) ще проверя тук там да видя какво се предлага, ако някой има идея или самата система да драсне цена

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам чисто нов универсален модул за управление на централно - изглежда както го описваш. Купих го в комплект с 2 машинки от Конрад за 25 лв, но се оказа че алармата ми си има вграден модул. Просто 2 от машинките ми бяха изгорели, а връзките към останалите - прекъснати. Ако ти върши работа модула, пиши ми на лични да го спазарим ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок ще му цъкна 1-2 снимки по-късно да видиш за какво говоря и ако върши работа ще го взема

 

и аз мисля, че имам снимка на моя модул, но само отвън - не е отварян. Ако я намеря ще ти я пратя на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.