Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Help - изчезна ми "първа скорост" на чистачките:(


BOZZZI

Recommended Posts

Да не пускам нова, на мен пък на най-бързата ми пръскат пръскалките постоянно.Предполагам, че е нещо от въпросното лостче?

Боци, имаше май в книжката на Цедрих кой кабел за какво е, можеш да изключиш буксите (на самото лостче, едната излизаше само като свалиш долната кора) и да си ги замериш/окъсиш, то ще си покаже. Помня, че от там някъде директно си бях извел кабел за задната чистачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а може да е и някое зъбно колело. Те там са пластмасови и ако се е изтрило или счупило, може да не зацепва на бавна скорост, а на бърза (въртящият момент е почти два пъти на моторчето на бърза скорост) да успява да зацепи. Със сигурност не е бушон, реле надали - нали ти работи на бърза. в Цедрих не пише нищо за кабели, че даже и устройството на превключвателя е дадено само бегло... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.