Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

питане за над 100км


skoda120l1980

Recommended Posts

Mиро, с тия дълги пружини в комбинация с мокрото окачване отзад не се ли получава ефект "\ /", обратен на рапидовото "клякане" при сухото окачване? Аз по едно време бях сложил пружини от 120 японка на мястото на оригиналните 110Р, които оригинално са по-къси и ефектът "\ /" беше силно изразен. Освен това много трудно беше пружините да се вкарат в леглата им без разглобяване на окачването и напрежението в/у него беше твърде голямо.

Незнам Митак аз така я купих колата и явно пича много си е играл, защото гумите стоят прави. Аз си го обяснявам с фланците на джантите, понеже когато сложих "железарките" със зимните гуми задницата действително малко се събра, но ефекта "\ /" не е чак толкова фрапиращ и дразнещ - само набито око на стар "Шкодист" може да го забележи. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.