Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изправяне на лети джанти?


Krankenstein

Recommended Posts

проверих в търсачката, но почти нищо не ми излезе по въпроса къде в София могат да изправят лети джанти качествено и на достъпна цена. Единствено "Диана" се споменава, но колегата май не е останал доволен... Та ако някой е ползвал тази услуга моля да сподели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Радиал" също изправят джанти. Може би не във всеки център, но със сигурност го правят в "Младост" (до Деница) и под "моста Чавдар". Ползвал съм услугите им, нямам оплаквания. Но и не давам гаранция, че ти няма да имаш :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, Юли. А като цени помниш ли? - дочух нещо от сорта за левче на цол, ама не е ли от значение и колко е крива джантата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цени не помня :oops:

Само знам, че ако много си омазал джантата, не дават гаранция срещу спукване, което е разбираемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, Юли. А като цени помниш ли? - дочух нещо от сорта за левче на цол, ама не е ли от значение и колко е крива джантата?

Естествено, че е от значение!

А това "левче на цол" се отнася за стоманените!Иначе е малко повечко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От криво до криво има разлика. В първия "диапазон" на кривина, няма значение колко е крива джантата, цената е една и съща. Също така няма значение дали имаш едно леко вдлъбване или са налични 3-4 такива. Ако обаче джантата е имала зверски удар и ще се налага допълнителна дейсност по нея, тогава чак цената става специфична ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, мисля, че моите за щастие спадат към първия "диапазон".

Мими, а при вас правите ли такива услуги, за да дойда да ме обслужиш качествено? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имам подобен проблем. Джантите ми не са изправяни от самото им поставяне в завода. Миналата година, когато си слагах нови гуми, ме предупредиха, че джантите трябва да се изправят.

Аз живея във Варна, така, че очаквам предложения за сервизи извършващи подобна дейност в морската столица.

Относно цената: 4джанти х 14" =56,00лв. Правилно ли съм разбрал!? /при условие, че джантите не са чак толкова зле/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цъкнах нещо и ми изчезна целият пост да го таковам.

 

В Радиал-а в Младост цената за изправяне на ал. джанта 14" е 18лв. Радиал има и до зала Универсиада. В Емкомпхлект в Дружба 2 също изправят. А има и места където има възможнастта и да заваряват и циганъосват ако имаш нужда от такова свиркай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мими, а при вас правите ли такива услуги, за да дойда да ме обслужиш качествено? ;)

 

Правим, естествено, но в крайна сметка ти сам решаваш къде да отидеш!Аз мога само да ти кажа, че момчетата са много добри професионалисти и не се нуждаят от допълнителна реклама.

Ако те интересува цена, ще ти кажа на лични!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 години по-късно...

Колеги, днес видях една тема в Алфа Ромео форума сутринта за изправяне на джанти,

http://clubalfaromeo.com/forum/showthre ... post871853

 

докато се рових и тук (обиколих и някои от тукашните майстори)

 

И отидох накрая при въпросния Янчо, който хвалят Алфистите, да си изправя 4-те супер яки джанти на Фиата (казвам супер яки, за да се убедите, че не е страшно супер готина джанта да бъде изправена с чука)

 

Резултатът - уникално изправени джанти! Човека е много добър с чука (внимателно пипа и слага подложки, за да няма белези) Намира се в Орландовци, на последна спирка на тр. 18 и 2.

 

Цена - изправяне на 4 джанти (сериозна работа си беше), монтаж, демонтаж, баланс = под 100 лв. за цялата работа. На всяко друго място ми искаха 180-200 лв. за услугата.

 

Правете си изводите! Затова пиша и тук, защото и тук четох преди да ида при него. Надявам се искрено да съм полезен на някого!

 

Това е телефона на Янчо, работи и в почивни дни - 0887 829 848

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги миналата година брах ядове с летите джанти. Отидох при мой познат гумаджия (бачкал съм 2 години при него) оставих му 4-те джанти и той ми каза 2 са добре, 1 може да се изправи, четвъртата е мега зле трябва да я смениш. Отидох при друг в обеля 2 показах му джантата, а той каза мини утре. На другия ден каза "Джантата е готова" и я сложи предна даже (смятайте колко качествено е направена). От тогава вече две години карам тази джанта нема грешка, а ми взе само 25 лв. При положение, че моя близък познат ми каза да я върна в Надин тази джанта. Ако някой има интерес, да ми пише ЛС ще му обесня къде точно е този пич.

Поздрави smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай телефон, адрес... Дори да няма в момента някой в нужда, утре може да се наложи! Аз като се замисля, имам нужда, че една от оригиналнните 16"-ки ми седи в гаража милата...толкова покривена, че ми е мъчно да я гледам smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже темата съм я пуснал преди 2 г, тогава още не познавах колегата Младен /masterOne/, а и той не знам дали по това време се е занимавал... в момента бих го препоръчал на всички колеги от София - освен, че разполагат с възможно най-добрата и модерна техника, в сервиза ще получите внимание и отношение, каквито едва ли ще срещнете на друго място :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.