Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

разположение на бушони по номера?


eYeZ4o

Recommended Posts

Здравейте!Аз съм нов тук карам фабия комби от около 4 месеца 2001г. 1,4 мпи на метан е колата.ключето за превключване от бензин на метан е вързано към бушоните и от както това е така постоянно гори някой бушон и крушките на колата,имам и друг проблем задния ляв фар ми свети постоянно като за мъгла,а на таблото не го отчита?Искам да попитам някой дали има схема и картинки на точното разположения на бушоните и къде са по 5 къде 10а защото от толкова ровене по тия бущони не съм убеден 4е вси4ко е наредено по местата си ,съжалявам ако повтарям тема но не смогнах да про4ета целия форум?Много лошо ме излъгаха в един магазин на козлодуй за 2 бушон4ета уж bosch за 1,62лв бройката,но нали бях на зор и нямах избор :( сори за отклонението и надявам се да ми помогнете с инфо.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам такава книжка за жалост...има само картон4е на което е обяснено кой за какво отговаря но не и амперите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава книжка можеш да си набавиш в Еуратек. Погледни в раздел "Литература" какво има за фабия, може там да намериш въпросната схема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Благодаря !!!Свърши ми работа имах разменени 2 бушончета.А по въпроса с задния фар за мъгла някой има ли предположения защо свети непрекъснато при положение че и 2 те крушки са еднакви и не е издърпано копчето?!И при включено и изключено положение свети и дразни много...:roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...защо свети непрекъснато...

Извинявай, ама не ме сдържа. Защото има ток, затова свети.

Сега сериозно. Единствената причина да свети е, че има захранване. Дали контактите на ключа за светлините са залепнали, дали когато са монтирали бутилката отзад, са прекъснали кабел и после са свързали погрешно отделните проводници или нешо друго - еми няма как да знаем. Решението е просто. Виж какви ел. консуматори имаш отзад и на кои предпазители са. След това разкачаш куплунга на стопа и един по един вади предпазителите. Когато напрежението изчезне, значи от тази верига дърпа паразитно захранване.

От друга страна единствените неща в багажника с постоянно включено захранване са контакта 12V и осветлението на багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.