Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабията ми скурца особено, когато минавам през....


dantcho01

Recommended Posts

Скърца? Ма къде - жабката или дръжките на тавана? Колега... Дoбре дошъл! Ма опиши по-подробно, какво се чува, от къде, ти какво мислиш, че може да е...

Иначе - ето ти една тема ;)

Успех в разрешаването на проблема!

 

http://www.skodaclub-bg.org/forum/viewt ... 8%F6%E0%E9

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен го има,когато минавам през спящ полицай.Чува се скърцане според мен някъде от макферсоните като в ляво е по-силно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста изписано по темата, просто трябва да се потърси малко из форума. Погледни в какво състояние ти е стабилизиращата щанга, виж тампоните и амортисьорите. Задай си въпроса: само в студено време ли скърца? Така ще стигнеш и до правилния отговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.