Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

как да ми излиза името на станцията?


Recommended Posts

ето то

 

122677_052_m.JPG

 

не виждам РДС

 

ето пише че има ????????????????????

http://www.get.bg/catalog/product_info. ... s_id=19200

така RDS-а няма да го видиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Книжка с упътване нямаш ли :?: Ако нямаш разтърси се в гугъла, там положително ще намериш нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам един панасоник от 13-та серия,малко по-нов.Има си РДС и няма функция за изключване.Просто си сменяш показанията (часовник или името на песните или радиото) от бутона ДСП!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и моя е Панасоник, но CD. Изписват се само станциите със силен сигнал. Да не би да нямаш антена?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тогава си смени антената и си вземи активна (с усилвател)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://safemanuals.com/user-guide-instr ... C1321N-_E#

 

Ето ти един линк, който да те ориентира ;) Дръпни го и го разгледай - може да пише нещо интересно, въпреки, че не е абсолютно същия модел.

Принципно има възможност на приемниците да се включва/изключва RDS-функцията, но при теб може да е различно и винаги да е ON. Ако е така - проблема наистина остава в антената!

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам същия! Машинката е БЕЗ RDS има само CD TEXT! Което и мен много ме дразни и ако бях разбрал за това в магазина нямаше да го купя. Иначе съм доволен, не прескача и свири добре. В рапида имам по-стария модел и има RDS!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.