Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

oktavia I ангренажен ремък


v-georgiev

Recommended Posts

Здравейте,

отскоро притежавам Octavia TDI, 66kW, 97 год. Опитах се да намеря схема на ролките и маркировките, за да си сменя ангренажния ремък, но не успях. Някой може ли да помогне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита, колега. Нека дълги години и много километри да ти служи вярно. Погледни в раздела "Литература". Там има доста инфо. Имаше и линк към инструкция на CD за Octavia, но май вече не работи. Информация е на руски. Дано да се справяш с езика, за да си намериш това, което ти трябва. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аllroad - благодаря!, на останалите - също! Най-вече на corropt, който ме потърси и на Qто.

Клуба явно е много на ниво, и изпълнява основната си задача - взаимопомощ! Надявам се и аз по-нататък да съм полезен с нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.