Jump to content

skodaclub.bgskodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Производство на мотор 1.9 sdi за Фабия


mlastom

Recommended Posts

Има ли някой от ужаваемите форумци сведения още колко време ще се произвеждат дизеловите двигатели, тип "атмосферен дизел", 1.9 sdi, които до неотавна се поставяха на Шкода "Фабия" - 2005 г. Всъщност тези автомобили ще се произвеждат ли още в Млада Болеслав? Ако да, колко време ще продължи това? Някакви отзиви за моторите 1.9 sdi, моля? Те са разработка на VW, ако не греша, да?

Благодаря предварително за предоставената информация и дано не се повтарям с тази тема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9 SDI вече не се използва от Шкода, защото не покрива стандартите Евро 4. Но в ЕТ имат още такива регистрирани автомобили на склад, доколкото знам. Относно отзивите за тях - разрови се с търсачката, имаше доста теми за този мотор. Ако ще ползваш колата предимно за градско каране е супер ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не представлява трудност говори с някой таксиметров шофьор, доста такива коли има в София... веднъж се нозих при един който беше навъртял вече 200к километра и каза че нямал абсолютно никакви проблеми точно с този мотор но имал колега който вече наближавал 400к който също нямал никакви оплаквания от колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този мотор е просто БЕТОН. комшията кара служебна фабия която е на 454000 км и не харчи масло и в най-големият студ палише. Мотора на-всичкото отгоре е и доста икономичен на мен лично извънградско ми дава 4,2л. от там се зарибих и аз та си купих точно такава фабия. Вече 10 000км куршум съм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.