Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нова придобивка :)


Recommended Posts

Е, дойде и моя ред и аз да се подновя с нова Шкода 8) Нова в смисъл на по-нова от 120-ката ми :lol: Та шкодака е Фелиция 1.6, бордо, GLX, 2000г. Много съм доволен от автомобилчето, компактно с достатъчно вътрешно пространство и приличен багажник. Абе идеален вариант за кола, която се кара предимно градско и от време на време на дълъг път. Още не мога да и се нарадвам :) С тоя фолЦвагенов двигател се държи пъргаво и определено съм доволен от динамиката. От към оборудване колата си има почти всичко като изключим АБС и клима. Единствено не мога да разбера защо това изпълнение няма тонирани стъкла :? Малко некомфортно, имайки в на предвид годината на производство, ама на фона на километрите ( 73 хил. реални ) и състоянието в което е, все ще го преглътна някакси :) Супер запазена е, била е на един дядо ( първи собственик взел я е от Еуратек ), който си я е кътал - което уважавам много. Айде стига ви засега, ще гледам да дойда на срещата утре и там ще ви я показвам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'айде честито ;)

Със здраве да я караш и много кеф да ти носи.

И утре да си на линия :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да няма тонинани стъкла? GLX-а всички имат! Вярно че са леко тонирани :) Виж на стъклата не пише ли с дребен шрифт tinted

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо честито и от мен, колега!!!

Мисля че GLX изпълнението задължително имат тон.стъкла,плющен салон, фарове за мъгла, дръжки, огледала и брони в цвета на купето и клима+1(2) AIRBAGS, поне моята е такава :)

Ще се радвам да я видя утре :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А наздраве де! Хубаво е като такава гледана количка си намери някой, който да продължава да я кара и поддържа с любов! Да ти е честита!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен още веднъж. Вчера я видях на срещата - супер е :) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен ЧЕСТИТО и с риск да си повторя вчерашното пожелание - само на хубави места да ходиш с нея, хубави хора с теб да се возят, в сервиз освен за масло да не влиза, първа да е на светофара, до жени да лежиш - под нея - никога !!! :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията, да ви се връщат ! :)

А, как на Надин 120-ката :) Такива трайни положителни спомени е оставила в мен тази колица, че ще си я запазя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубавка е фелата, добре вози, а и пияните вишни бяха хубави ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е! По описанието добър екземпляр си си намерил. Пусни снимчици, че на мен среща не ми се пише скоро.

 

ЕураТешките GLX-и не всички са с тонирани стъкла, на брат ми бялата Фелиция също е GLX от ЕТ и няма тонирани стъкла. Както и не всички български GLX са с плюшени тапети на вратите. За Италия пък всички са с тонирани стъкла, дори и най-базовите... Зависи от износа.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :D

 

Много се радвам, че фен на марката като теб има нова Шкода :)

 

Фелицийката изглежда много симпатично на снимките, само едни лети джанти и липсват ;)

За съжаление наистина не е с тонирани стъкла, но това са подробности, карай си я с кеф :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коко, снимки на Фелата можеш да видиш и тук http://www.snimka.bg/album.php?album_id=222195 материала е от последната среща на Бояна вчера. Има една ообено манияшка снимка на колегата high_octane, Владо и Петьо над двигателя на колата, ето я: :mrgreen:

 

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=5228841

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита да ти е... много безаварийни километри.

 

Най-странното е, че май не съм виждал такава фелиция с такъв фейс... виждал съм само от старите, който имат малко-по закръглени фарове, а тази много се доближава до дизайна на Октавия I... моля, просветете ме по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На колегата high_octane вече честитих на Бояна в неделя, но още веднъж да пожелая много безаварийни не пречи.

 

Тава е фейслифта на Фелиция от 97 г. Малко преди това излезе Октавия I на пазара и наложи предната решетка, усвоена по-късно и от Фелиция и от Фабия. С тази Фелиция се появиха и броните и дръжките на вратите в цвета на купето. И еърбега за водача стана част от серийното оборудване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее - не се стърпях да пиша пак... Колата е мнооо готина! С голям кеф да си я караш и все безаварийно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.