Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Още една Шкода


Боби Доктора

Recommended Posts

Колеги, хайде дружно да приветстваме най-новия член на клуба ни - баща ми - тате Станчо - главният виновник за моята пристрастеност и любов към марката. Е, във форума - няма да го срещнете - трудно се учи човек на възраст да борави с интернет и РС, но за фен на Шкода - ГАРАНТИРАМ. Днес ще се занимавам с регистрация и застраховки на "последната рожба на семейството ни" - Шкода Фабия - 1.4 16V. Още помня как навремето се сдобихме с бялата 120-ка и какви емоции и радостни моменти сме преживели с нея :D Голям "пазарлък" беше с него и майка ми още при покупката на Юкки - черната ми Октавия (исках да им я дам да я покарат поне една година), ама - не: "...това технологично чудо не ми трябва... прекалено е голяма и тежка" и т.н. После бяха мъки за навиване да им дам старата ми Октавия. Пак - не и не!!! Заведох ги до ЕТ и в края на краищата си харесаха Фабията. Аз лично ще му пожелая много безаварийни километри и да са живи и здрави много време да се радват на колицата с майка ми. По-късно ще кача и малко снимки. А може да опитам и на някоя среща да го доведа, :lol: че досега го беше "срам" с голфа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, кой има мнозинство у вашата рода, колите или хората? :mrgreen: Да ви е честитта новата придобивка, поздрави и добре дошъл на най-новия член на Шкода клуба. Много да го радва колата и дано твойте перипетии с Марта и Юки не се прехвърлят и при него. Милион безаварийни километри, много хубави места да посети с нея, хубави хора да вози само и всеки път когато сяда зад волана, усмивката да грее на лицето му.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл "виртуално" в клуба :mrgreen:

Да му е честита придобивката! Много безаварийни с нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, честито и от мен! Само хубави моменти с новата Шкода им пожелавам! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето на това се казва "отдаденост към марката" ;)

честито и от мен и много безаварийни километри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова придобивка на теб и мна баща ти,Боби!

Нека традицията се продължи и все така да има хубави моменти със Шкодата както и преди със първата ви кола от тази марка!

:)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе веднъж бил ли си шкодаджия, винаги си оставаш такъв ! Честита нова придобивка в семейството и дано и хубавите моменти, които сте ги имали с 120-ката се умножат многократно ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, честито, много Шкоди събрахте и все хубави! Да сте живи и здрави!

 

P.S.: tsanko, може ли да те цитирам? :D Майтап, не ми отговаряй да не спамим излишно. Просто ми хареса мисълта, не бях се замислял в тази посока :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито..

само да върви по пътищата и да не спира в бокса,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито Боби, късметлийка е тази фабийка - в добри ръце попада, за да бъде глезена и ухажвана :)

А ако ти се намират излишни високо-технологични шкоди, дето няма кой да ги кара и са застрашени от ръждясване или вкопаване - аз бих се прежалил, не съм чак такъв враг на модерните технологии :oops: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Боби, честито на бащата на Боби !!!

 

Дано доживеем и нашите деца един ден да ни помолят за "постопанисване" на колиците им !!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да се извиня - моторът е 1.2 htp. Бях се объркал нещо... :oops: Благодаря(им) на всички за сърдечното посрещане на новия член и за топлите пожелания :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оу, ама тя била новата Фабия,бе :mrgreen: . Много готин цвят, между другото, да ви е честита още веднъж ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма, тая много ярна бре Танасе :lol:

Любимият ми свят :D

Честита Боби, и много да ви слуша :)

 

ПП Значи Марта още си търси собственик :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ма, тая много ярна бре Танасе :lol:

Любимият ми свят :D

Честита Боби, и много да ви слуша :)

 

ПП Значи Марта още си търси собственик :mrgreen:

 

 

малко off-t :oops:

 

Арна, я...

Е шо ке пра'им са без Танас...? (Марта)

 

 

...та засега мисля, живот и здраве, да я поподкарам по работа. Де да знам, много труд хвърлих по нея и нещо не ми се дава още. Па и много пари ще взема да и искам... Вече я бях спазарил за крупната сума от 16 к. (на разсрочка 23 месеца) Ама добре, че се отказах.

 

А ти се стягай и не се "утулвай" у Марта, а скачай на оная с турбината (комбито)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма е хубавица!Много безавариини километри и само щастливи моменти :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боби, тя голяма кукличка била бре. Много готина колица... евала със здраве да си е карате и само безаварийно. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.